Dzisiaj jest 29 mar 2024, 09:46


System start-stop

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Baambusek

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 21 gru 2021, 19:20
  • Online: 1h 46m 37s
  • Auto: Vw Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDi
  • Lokalizacja: Jaworzno

System start-stop

Post28 gru 2021, 21:37

Witam, pytanie brzmi, czy jest bezpiecznik odpowiedzialny za system Start-Stop? (Jeśli tak, to który to?) Poprzedni właściciel stwierdził, że wyciągnął bezpiecznik, żeby wyłączyć ss. Rezultat jest taki że ss gasi auto, ale już nie odpala. VW Golf 6 1.6tdi 2010r.
Offline

Alltrack7

Nieśmiały

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 31 sty 2017, 11:19
  • Online: 10h 40m 46s
  • Auto: Golf Alltrack
  • Silnik: 1.8 TSI
  • Lokalizacja: BDG

Re: System start-stop

Offline

Baambusek

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 21 gru 2021, 19:20
  • Online: 1h 46m 37s
  • Auto: Vw Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDi
  • Lokalizacja: Jaworzno

Re: System start-stop

Post29 gru 2021, 11:54

Czytałem to, ale według schematów w necie, z żadnym mi się to nie pokrywa. Ja mam mk6, a tamten temat jest z mk7 i chyba są różnice w zależności od rocznika. Dlatego też wolę zapytać, może ktoś ma taką wiedzę :)
Offline

Alltrack7

Nieśmiały

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 31 sty 2017, 11:19
  • Online: 10h 40m 46s
  • Auto: Golf Alltrack
  • Silnik: 1.8 TSI
  • Lokalizacja: BDG

Re: System start-stop

Post29 gru 2021, 12:15

Piszesz w dziale mk7...

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości