Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 18:45


[MK6] Esp off x2 gtd kodowanie

Analiza logów, opis błędów, kodowanie sterowników ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Analiza logów statycznych i dynamicznych, wyjaśnienie błędów, interfejsy diagnostyczne, kodowanie i adaptacja i inne tematy związane z diagnostyką komputerową oraz programowaniem sterowników.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

danek790

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 28 lis 2021, 22:36
  • Online: 1h 16m 28s
  • Auto: Golf Mk6 GTD
  • Silnik: CFGB
  • Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Esp off x2 gtd kodowanie

Post28 lis 2021, 22:59

Cześć,
Mam pytanie odnośnie kodowania pompy abs w moim golfie gtd z 2010r.Spadł pierwszy śnieg to od razu przyszła próba na sprawdzenie systemów i tu lekkie zaskoczenie mimo przycisnięcia przycisku cały czas coś działa. Doszedłem do tego ze ASR się wyłącza natomiast ESC już nie. Znalazłem na internecie sposób odnośnie kodowania bajtu 6 i 14 natomiast mój sterownik go nie przyjmuje. Czy jest ktoś w stanie określić czy mój sterownik powinien przyjąć takie kodowanie czy to może ja popełniłam gdzieś błąd i robię to źle ;)

Sterownik
1K0 907 379 BE
Offline
Awatar użytkownika

Dansli

Sympatyk

  • Posty: 55
  • Rejestracja: 23 lis 2018, 09:22
  • Online: 8d 13h 30m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: GOLF 6R. GOLF4 4mot.
  • Silnik: 2.0 CRZA. 1.9 ARL
  • Lokalizacja: Wisła

Re: Esp off x2 gtd kodowanie

Post29 lis 2021, 16:07

http://carsareweapons.com/golfR.html

spróbuj tutaj.
jeśli nie działa to może za "niski" numer pompy...
Offline

danek790

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 28 lis 2021, 22:36
  • Online: 1h 16m 28s
  • Auto: Golf Mk6 GTD
  • Silnik: CFGB
  • Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Re: Esp off x2 gtd kodowanie

Post01 gru 2021, 20:22

Dobra już ogarnięte, niestety moja pompa nie ogarnia tego tematu. Jedyna opcja to chyba flash na inny numer. Znalazłem rozpiskę w których go można zrobić.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Wróć do Diagnostyka i kodowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości