Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:24


Lampy przednie DEPO

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Golf#6

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 30 sie 2021, 12:44
  • Online: 1d 10h 27m 52s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Lampy przednie DEPO

Post29 wrz 2021, 19:10

Kolejne pytanie z mojej strony - może chociaż na nie otrzymam odpowiedź.

Trafiła mi się wadliwa prawa lampa - soczewka nie jest w tej samej płaszczyźnie co gniazdo żarówki H7. Aby było prawidłowe załamanie światła musiałem dogiąć ułożenie żarówki w pionie (góra-dół). Dopiero po 'dogięciu' diagnosta mógł ustawić mi światła. Zauważam również coś czego nie oddaje lewa lampa: chodzi o cienie zaznaczone strzałkami. Czy u was też występują takie cienie czy rzeczywiście moja lampa ma wadę fabryczną i kwalifikuje się do wymiany?

Obrazek
Offline

Golf#6

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 30 sie 2021, 12:44
  • Online: 1d 10h 27m 52s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Lampy przednie DEPO

Post18 cze 2022, 12:48

Finalnie lampy po 6 mies użytkowania zostały zareklamowane: w jednej z lamp diody LED zaczęły mrugać po kilku minutach użytkowania. Lampy odesłałem na reklamację z tytułu rękojmi, ale że interesowało mnie wyłączenie 'Odstąpienie od umowy' i zwrot pieniędzy musiałem czekać 30 dni na jej rozpatrzenie. Otrzymałem zwrot pieniędzy i naukę na całe życie - nigdy więcej nie kupię lamp Depo do samochodu =;
Poprzednia

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości