Dzisiaj jest 29 mar 2024, 08:52


Wymiana dolnej atrapy grilla Mk6 variant

Tuning optyczny - czyli wewnętrzne i zewnętrzne zmiany wizualne naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Wewnętrzne i zewnętrzne modyfikacje wizualne w celu uzyskania bardziej sportowego lub ładniejszego wyglądu tj. zmiany atrapy, zderzaków, lotek, foteli, kierownicy, podsufitki itp. elementów wpływających na zmianę wyglądu.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Soboolek

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 22 kwie 2020, 22:19
  • Online: 4h 32m 31s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Gdańsk

Wymiana dolnej atrapy grilla Mk6 variant

Post22 kwie 2020, 22:30

Cześć,
Mam pytanie, czy ktoś próbował wymieniać dolny grill chłodnicy, ten przy lampach halogenowych? Chciałem wymienić na taki od GTI, ale zaczepy i wymiary są niestety pod GTI. Na filmiku na YouTube zauważyłem, że gość wymienił grill na ten z plastrami miodu.
https://youtu.be/RLSu3H51PI4?t=157 2:39 minuta :despair:
Uprzedzając pytania, Zderzak również jest fabryczny, żaden od GTI, GTD, R.
Szukałem wszędzie i nie mogłem takowego znaleźć. Wpadło mi w oko to, że w Polo V generacji jest taki grill fabrycznie i może on pasuje do Golfa?
Proszę o odpowiedź, trzymajcie się
Offline

dawxxx666

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 10 wrz 2020, 10:54
  • Online: 1d 2h 36m 22s

Re: Wymiana dolnej atrapy grilla Mk6 variant

Post12 wrz 2021, 20:33

Odkopuję temat, gdyby ktoś szukał – atrapy z GTI do zwykłego zderzaka oczywiście nie będą pasowały, ale można je kupić od majfriendów z ali (wystarczy wpisać gti grill golf i szukać takich pod zwykły zderzak.

Wróć do Tuning optyczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości