Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:18


Odpływ w lewym słupku

Moderator: flo

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

jaypl

Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 18 lut 2017, 08:15
  • Online: 6h 15m 14s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: cbdc
  • Lokalizacja: Zgorzelec

Odpływ w lewym słupku

Post22 sie 2021, 22:15

Witam wszystkich,

dzisiaj zauważyłem zaciek w lewym słupku (łączenie podsufitki i osłony słupka airbag). Samochód posiadam ponad rok czasu i wcześniej nie było tego problemu. Szyba nie była wymieniana. Dzisiaj ściągnąłem plastikową osłonę na zewnątrz, przeczyściłem profilaktycznie całą szynę,ale nie sądzę żeby tu występował problem. Pod szybę raczej też nie zacieka.

Mam pytanie - gdzie dokładnie znajduje koniec odpływu - po stronie pasażera ???

Auto bez szyberdachu.

pozdro

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości