Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:28


Montaż zestawu BLUETOOTH do radia RCD310

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Poli25

Nieśmiały

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 01 kwie 2021, 17:40
  • Online: 2d 8h 14m 36s
  • Auto: VW GOLF VI
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: SKOKOWA

Montaż zestawu BLUETOOTH do radia RCD310

Post12 sie 2021, 18:42

Witam,
Potrzebuję rady odnośnie modułu bluetooth do radia RCD310. Chcę aby moduł współpracował z telefonem Samsung Galaxy M21 (android 11), dalszym etapem będzie montaż kierownicy multifunkcyjnej. Sporo już o tym czytałem i mam dylemat odnośnie samego modułu ponieważ nie wszystkie współpracują z nowszymi telefonami. Fajnie by było jeśli na MFA lub radiu pokazywała się informacja kto dzwoni, lub też abym mógł słychać muzyki przez bluetooth (ale to nie jest już tak istotne).
Ktoś będzie w stanie mi coś konkretnego doradzić?

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość