Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 03:21


[1.6 102KM] Problem z komunikatem o spalonych żarówkach

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Problemy, usterki dotyczące Volkswagen Golf MK6.

Bezwzględnie należy przestrzegać poniższych zasad:
  1. Pojedynczy wątek może dotyczyć dokładnie jednego problemu/usterki (nie rozwiązujemy wielu problemów w jednym temacie).
  2. Pytania, porady, sugestie nie związane z tematyką problemu umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu (nie dyskutujemy na tematy poboczne w ramach danego tematu).
  3. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczyną jego powstania (o ile jest ci znana).
  4. W ramach nowego tematu zastosuj jeden z dostępnych prefixów - precyzujący model w którym wykryto problem lub którego opisana usterka dotyczy.
  5. Tak tytułuj opis swojego problemu aby identyfikował opisywaną w nim treść. Zabrania się używania wyrazów "Problem", "Usterka", "Pomocy" w tytule wątku - to jest oczywiste!

Pamiętaj:
  • Przed założeniem nowego tematu, sprawdź (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  • Szczegółowo opisz swój problem/usterkę (nie pomijaj żadnych informacji) - im więcej szczegółów, tym większe szanse na jego pozytywne i szybkie rozwiązanie.
  • Problemy/Usterki dotyczące Golf 7 znajdują się w dziale MK7
  • Jeżeli otrzymasz odpowiedź, poradę na opisany problem - odwdzięcz się przyznaniem pochwały. Tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kermitoos

Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 13 lut 2018, 18:19
  • Online: 16h 36m 5s
  • Auto: VW Golf 6 - 2009
  • Silnik: 1.6 MPI BSE
  • Lokalizacja: Łącko

Problem z komunikatem o spalonych żarówkach

Post12 sie 2021, 08:12

Witam wszystkich. Dopadł mnie dziwny problem. Już drugi raz wyskoczył mi komunikat o spalonych żarówkach, ale nie o jednej czy o dwóch tylko po podpięciu VCDS'a wyskakuje mi prawie 20 błędów o spalonych różnych żarówkach. Wyłączyłem diagnozę spalonych żarówek ale nic to nie daje. Nadmienię że gdy wyskoczy ten błąd to gdy włączę kierunkowskazy to tylnie kierunki świecą ciągłym światłem. Co to może być ?Za pierwszym razem samo wszystko wróciło do normy ale zaczyna mnie to irytować. WTF?
Offline
Awatar użytkownika

maartinj

Forumowicz

  • Posty: 562
  • Rejestracja: 06 kwie 2013, 10:42
  • Online: 9d 11h 17m 7s
  • Pochwały: 20
  • Auto: VW
  • Silnik: 2.0 TDI CFGC
  • Lokalizacja: PL

Re: Problem z komunikatem o spalonych żarówkach

Post12 sie 2021, 10:32

zacząć bym od wszystkich wtyczek (poczyścić), tych przy BCM i tych co przy słupkach są

Wróć do Problemy / Usterki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości