Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 18:02


Jaki moduł Bluetooth do RCD-510?

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Dywanek1994095

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 15 paź 2019, 16:07
  • Online: 1h 13m 18s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 110 KM
  • Lokalizacja: Wlkp

Jaki moduł Bluetooth do RCD-510?

Post02 lip 2021, 08:27

Witam chciałem założyć moduł Bluetooth do Golfika do radyjka RCD-510. Ale sam nie wiem jaki wybrać bo zorientowałem się ze jest dużo rodzai, modeli i nie wiem jaki dobrać i dopasować żeby wszystko grało z radiem. Może ktoś polecić jakiś model i w ogóle co jeszcze oprócz modułu muszę zainstalować.
Offline
Awatar użytkownika

bzykofm

Aktywny

  • Posty: 128
  • Rejestracja: 21 mar 2019, 15:28
  • Online: 8d 13h 17m 59s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Seat Leon 1P lift
  • Silnik: 1.9 TDI BLS 195.374
  • Lokalizacja: Wieniec/Wieliczka

Re: Jaki moduł Bluetooth do RCD-510?

Post02 lip 2021, 21:38

To zależy czy zależy Ci tylko na rozmowie czy chcesz też przesyłać muzykę z telefonu. Potrzebna będzie wiązka, i mikrofon, najlepiej schować go w lampce sufitowej + kodowanie. Co do konkretnego modelu to niestety nie potrafię pomóc.
Offline

Dywanek1994095

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 15 paź 2019, 16:07
  • Online: 1h 13m 18s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 110 KM
  • Lokalizacja: Wlkp

Re: Jaki moduł Bluetooth do RCD-510?

Post07 lip 2021, 23:43

Chodzi mi głównie o zestaw głośnomówiący. A one seryjnie nie miały puszczonej wiązki? Bo śmiem twierdzić ze taki moduł był tylko jak auto było sprowadzone to zostało „oszabrowane”

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości