Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:40


Podłokietnik Golf 6

Tuning optyczny - czyli wewnętrzne i zewnętrzne zmiany wizualne naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Wewnętrzne i zewnętrzne modyfikacje wizualne w celu uzyskania bardziej sportowego lub ładniejszego wyglądu tj. zmiany atrapy, zderzaków, lotek, foteli, kierownicy, podsufitki itp. elementów wpływających na zmianę wyglądu.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

tomek19

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 06 cze 2021, 13:36
  • Online: 18m 5s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 80KM
  • Lokalizacja: Bralin

Podłokietnik Golf 6

Post06 cze 2021, 13:42

Posiadam golfa 6 3-drzwiowego, który w tunelu środkowym na końcu ma dodatkowe miejsce na kubek. Chciałbym zamontować oryginalny podłokietnik i tutaj mam kilka pytań:
- Czy muszę wymienić cały tunel?
- Większość allegrowych podłokietników jest bez tych osłon po bokach, czy mam rozumieć, że osłony z uchwytu na kubek będą pasować?
- Jak przenieść nawiew do tyłu, potrzebne mi jakieś rurki do tego?
- Jak po zdjęciach dopasować podłokietnik do tapicerki?
Offline

VariantZG

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 24 gru 2022, 10:34
  • Online: 13h 48m 59s
  • Auto: Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI CAYC
  • Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Podłokietnik Golf 6

Post29 gru 2022, 20:45

takich samych informacji szukam
Offline

piekara

Nieśmiały

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 16 sty 2022, 08:33
  • Online: 22h 41m 29s
  • Auto: Skoda Fabia 1
  • Silnik: 1.9 TDI
  • Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Podłokietnik Golf 6

Post30 gru 2022, 19:43

Mam w garażu podłokietnik do golfa VI. Są do niego kanały do tylnego nawiewu.
Offline

VariantZG

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 24 gru 2022, 10:34
  • Online: 13h 48m 59s
  • Auto: Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI CAYC
  • Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Podłokietnik Golf 6

Post04 sty 2023, 17:17

piekara pisze:Mam w garażu podłokietnik do golfa VI. Są do niego kanały do tylnego nawiewu.



oki są kanały ale po ściągnięciu tunelu z Trendline to jest miejsce tam z przodu aby wpiąć kanał do tylnego nawiewu ?
Offline

piekara

Nieśmiały

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 16 sty 2022, 08:33
  • Online: 22h 41m 29s
  • Auto: Skoda Fabia 1
  • Silnik: 1.9 TDI
  • Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Podłokietnik Golf 6

Post05 sty 2023, 00:16

A dlaczego miałoby nie być?
W Golfie nie robiłem ale kilka Octavii doposażyłem w podłokietniki w w każdej kanał powietrzny dało się podłączć. każda to ma. Trzeba wyjąć zaślepki i włożyć kanał.
Jestem pewien, że każdy Golf jest przygotowany na montaż podłokietnika jesli nie dostał go z fabryki.
Offline

VariantZG

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 24 gru 2022, 10:34
  • Online: 13h 48m 59s
  • Auto: Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI CAYC
  • Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Podłokietnik Golf 6

Post11 sty 2023, 12:44

piekara pisze:A dlaczego miałoby nie być?
W Golfie nie robiłem ale kilka Octavii doposażyłem w podłokietniki w w każdej kanał powietrzny dało się podłączć. każda to ma. Trzeba wyjąć zaślepki i włożyć kanał.
Jestem pewien, że każdy Golf jest przygotowany na montaż podłokietnika jesli nie dostał go z fabryki.



powiedz mi o ile wiesz czy podłokietnik z tunelem będzie tez pasował z golfa 5 p&p ? czy musi być z 6

Wróć do Tuning optyczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości