Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 06:53


2.0 TSI CCZB PROBLEM Z OLEJEM

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Rozrząd, układ korbowy, przepływomierz, turbo, intercooler, układ paliwowy, układ smarowania, sterowanie silnikiem ECM, sterowanie zapłonem, świece, przewody zapłonowe, rozdzielacze, chłodnica, pompa wody, wycieki płynu chłodniczego, przegrzewanie silnika, niedogrzanie silnika, czujniki, wskaźniki temperatury.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
Jeżeli chcesz doprecyzować problem użyj jednego z dostępnych prefixów
  • Benzyna – jeżeli wątek dotyczy benzyniaków
  • Diesel – jeżeli wątek dotyczy ropniaków
  • LPG – jeżeli wątek dotyczy aut zagazowanych
  • All – dla wątków, w których rodzaj paliwa nie jest istotny.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

KornelMK6

Sympatyk

  • Posty: 58
  • Rejestracja: 28 kwie 2021, 17:24
  • Online: 23h 53m 36s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Vw Golf 6 GTI

2.0 TSI CCZB PROBLEM Z OLEJEM

Post17 maja 2021, 18:19

Witam mam problem z poborem oleju w moim GTI,gdy go kupiłem wymieniłem odrazu olej na 5w30 motul xclean efe bo nie widziałem co było wcześniej lane,po przejechaniu 2000 km zjadł mi 0.5 oleju auto nie kopci czy wymiana na milersa 5w40 NT+ coś pomoże?Nie mam żadnych wycieków silnik sam oglądałem ja i mechanik,da radę jeszcze sprawdzić czy auto konsumuje olej oprócz sprawdzanie czy kopci i oczywiście sprawdzania bagnetu ?wiem że było mnóstwo takich tematów ale nie widziałem nigdzie żeby ktoś poruszył temat motula i milersa
2.0 TSI CCZB 2012 USA ~90.000tys km przebiegu

Jednak wszystko jest ok,wystarczy mierzyć w tym samym miejscu na równym :D
Proszę o usunięcie postu jeśli to możliwe bo nie widzę u siebie takiej opcji

Wróć do Mechanika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości