Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:38


Brak oryginalnej wiązki od radia

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

tequs

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 08 lut 2021, 23:18
  • Online: 5h 52m 29s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 16v 80KM
  • Lokalizacja: Łódzkie/Śląskie

Brak oryginalnej wiązki od radia

Post08 lut 2021, 23:26

Cześć,
wczoraj przesiadłem się z golfa 5 na 6stkę sprowadzonego z niemiec. Było w nim jakieś dziwne radio rcd210 z niebieskim podświetleniem - mówie pewnie do sprzedaży, nie łapał żadnej stacji również. Postanowiłem zerknąć co tam się dzieje za radiem..a tam brak oryginalnej wiązki.. jakieś dziwne kable, głośnik jeden całkowicie nie działa, reszta herczy. Antena kompletna kaplica. Jakies propozycje? Ciągnięcie od nowa wiązki? Pewnie bede musial to komuś zlecić bo sam jestem noga :/ w VCDSie nawet radia nie wykrywa, działa tylko na zapłonie - więc jest coś pokopane :x
Brak mi słów.

Ps. fotki poniżej tego partaczctwa. :banghead:

PS. 2 Proszę o moderatora by przeniósł temat do działu golfa VI (czeski błąd)

PS 3 -Dziękuje Panie moderatorze

Obrazek
Obrazek

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 6 gości