Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 03:31


Pilot do webasto.

Moderator: flo

Regulamin forum Układ klimatyzacji, układ wentylacji, ogrzewania wnętrza oraz Webasto

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

mario78

Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 26 wrz 2020, 20:14
  • Online: 22h 27m 52s
  • Auto: Vw Golf 7 R-line
  • Silnik: CRLB 2.0 TDI 150KM
  • Lokalizacja: Wielkopolska/ PGS

Pilot do webasto.

Post29 lis 2020, 14:07

Witam.
Gdzie mogę szukać oryginalnego pilota do mojego webasto.
Auto kupiłem bez pilota, idzie zima więc chcę zaopatrzyć sie w takie udogodnienie. Ogrzewanie normalnie działa z panelu sterowania. Można je programować na dany dzień i godzinę itp. Z pilotem bedzie to w 100% funkcjonalne. Dzisiaj dokopałem się do centralki, która jest w bagażniku.
Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

Dansli

Sympatyk

  • Posty: 55
  • Rejestracja: 23 lis 2018, 09:22
  • Online: 8d 13h 30m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: GOLF 6R. GOLF4 4mot.
  • Silnik: 2.0 CRZA. 1.9 ARL
  • Lokalizacja: Wisła

Re: Pilot do webasto.

Post04 gru 2020, 11:38

W Twoim wypadku pasować powinien pilot 7N0963511
Czyli "zwykły" pilot jajko T91R. Na znanych portalach aukcyjnych jest ich sporo.

Wróć do Układ klimatyzacji i ogrzewania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości