Dzisiaj jest 29 mar 2024, 09:58


RNS310 nie wyświetla się dany utwór na wyświetlaczu.

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

bartex141

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 23 lis 2020, 21:33
  • Online: 12h 17m 45s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Cmolas

RNS310 nie wyświetla się dany utwór na wyświetlaczu.

Post23 lis 2020, 21:44

Witam
Mam problem mianowicie po połączeniu telefonu do radia przez bluetooth nie wyświetla się dany utwór. Problem leży po stronie radia czy modułu. Jeżeli modułu to na jaki zmienić ?
Drugie pytanie brzmi czy jakbym zmienił radio RNS310 np na RNS315 moduł zostanie obecny co mam i czy ta zmiana coś da co do mojego problemu ?
Offline
Awatar użytkownika

Diesel

Aktywny

  • Posty: 143
  • Rejestracja: 05 sty 2019, 17:24
  • Online: 8d 8h 59m 28s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 2.0 TDI CFFB+ 129kW
  • Lokalizacja: Legnica

Re: RNS310 nie wyświetla się dany utwór na wyświetlaczu.

Post24 lis 2020, 19:46

Cześć,
RNS310 nie ma obsługi wyświetlania utworu po podłączeniu Bluetooth Audio. Bez względu na to, jaki moduł posiadasz. Sam przerabiałem ten temat ;-)
Jeżeli zależy Ci na tej informacji, to pozostaje tylko zmiana na RNS/RCD510 lub RNS315. Przy RNS315 nie potrzebujesz modułu pod siedzeniem pasażera, ale tylko pod warunkiem, że nowa radio-nawigacja będzie miała aktywny Bluetooth.
Offline

ufolsky

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 21 paź 2018, 19:15
  • Online: 1d 18h 44m 28s
  • Auto: Golf 6 Variant
  • Silnik: 2.0 TDI CFHC
  • Lokalizacja: Poznań

Re: RNS310 nie wyświetla się dany utwór na wyświetlaczu.

Post28 lis 2021, 10:30

cześć, odświeżam trochę temat. Mnie też dopadł ten problem - brak wyświetlania utworu i sterowania jego zmianą przez bluetooth. Radio to RNS-310, moduł 3C8 035 730B (dołożony niedawno, oryginalny wyciągnięty z auta zanim je kupiłem. Tu moje pytania:
- czy w RNS 315 z zewnętrznym modułem BT będzie działać to sterowanie ? czy tylko rns315 z wbudowanym bt ?

- na nawigacji mi nie zależy więc rozważyłbym nawet rcd510 - czy tu też były wersje z wbudowanym/zewnętrznym modułem BT ? czy będzie działać sterowanie?

- podobnie rns510 - czy były obie wersje ? Zasadniczo zależy mi na sterowaniu z kierownicy niż wyświetlaniu tytułów, ale podejrzewam że jedno idzie w parze z drugim. Zadałem dużo pytań ale sami rozumiecie że niuansów jest sporo a nie chciałbym kolejny raz przestrzelić w temacie.

EDIT lipiec 2022:
Zdecydowałem się na zakup RNS-315 z wbudowanym BT i wszystko działa jak chciałem. Trzeba było przepiąć okablowanie od mikrofonu - opisane kilka wątków wyżej

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości