Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:18


[1,6 TDI 105PS] 1.6 TDI 110KM Golf 7

Moderator: flo

Regulamin forum Problemy, usterki dotyczące Volkswagen Golf MK7.

Bezwzględnie należy przestrzegać poniższych zasad:
  1. Pojedynczy wątek może dotyczyć dokładnie jednego problemu/usterki (nie rozwiązujemy wielu problemów w jednym temacie).
  2. Pytania, porady, sugestie nie związane z tematyką problemu umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu (nie dyskutujemy na tematy poboczne w ramach danego tematu).
  3. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczyną jego powstania (o ile jest ci znana).
  4. W ramach nowego tematu zastosuj jeden z dostępnych prefixów - precyzujący model w którym wykryto problem lub którego opisana usterka dotyczy.
  5. Tak tytułuj opis swojego problemu aby identyfikował opisywaną w nim treść. Zabrania się używania wyrazów "Problem", "Usterka", "Pomocy" w tytule wątku - to jest oczywiste!

Pamiętaj:
  • Przed założeniem nowego tematu, sprawdź (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  • Szczegółowo opisz swój problem/usterkę (nie pomijaj żadnych informacji) - im więcej szczegółów tym większe szanse na jego pozytywne i szybkie rozwiązanie.
  • Problemy/Usterki dotyczące Golf 6 znajdują się w dziale MK6
  • Jeżeli otrzymasz odpowiedź, poradę na opisany problem - odwdzięcz się przyznaniem pochwały. Tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

WaldiPL

Nieśmiały

  • Posty: 30
  • Rejestracja: 22 lip 2018, 14:10
  • Online: 1d 15h 14m 7s
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.6 110KM TDI
  • Lokalizacja: Kraków

1.6 TDI 110KM Golf 7

Post24 lis 2020, 19:16

Witam. Mam taki Problem:Wyświetla się Czujnik oleju: Serwis.
Golf 7 1.6 TDI 110KM. Ubyło oleju i płynu chłodniczego. Dolałem przejechałem 20km i dalej ten sam komunikat, co jakiś czas wyskakuje. Dodatkowo dodałem 3 błędy pozostałe. Może ktoś miał podobine? Proszę o pomoc.

4635 - Engine Oil Temp. Sensor (G8)
P0196 00 [040] - Implausible Signal
4637 - Engine Oil Temp. Sensor (G8)
P0196 00 [032] - Implausible Signal
Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear
4642 - Oil Level/Temperature Sensor
P159D 00 [040] - Implausible Signal
Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear

2 Faults Found:
197644 - Control Circuit for Fuel Tank Flap
B1263 01 [008] - Electrical Failure
Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear

934149 - Rain/Light Recognition Sensor
B1366 76 [008] - Wrong mounting position
Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear
Freeze Frame:

65593 - Switch for Central Locking
B122D 29 [009] - Signal Implausible
Confirmed - Tested Since Memory Clear

Wróć do Problemy / Usterki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości