Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 16:57


MK 6 1.6 TDI DSG Chiptuning ... ?

Modyfikacje mechaniczne wpływające na osiągi naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Modyfikacje silnika oraz modułów elektronicznego sterowania silnikiem, układu napędowego i paliwowego w celu uzyskania większej mocy oraz momentu obrotowego, które to przekładają się na większe przyśpieszenia oraz wyższe prędkości maksymalne.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

weberwrc

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 06 sie 2020, 11:45
  • Online: 11m 19s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI DSG
  • Lokalizacja: Gliwice

MK 6 1.6 TDI DSG Chiptuning ... ?

Post06 sie 2020, 11:53

Witam,

Już jakiś czas temu stałem się "szczęśliwym" posiadaczem MK6 1.6 TDI z DSG 7g.
Pytanie mam czy ktoś próbował w tej konfiguracji podnieść moc żeby ten silnik wraz z budą chciał się przemieszczać trochę szybciej ?
Ewentualnie kogo polecacie ?

Czy ktoś w okolicach ma taki zestaw po chipie aby móc zobaczyć różnicę ?

Pozdrawiam,
Offline
Awatar użytkownika

demson

Sympatyk

  • Posty: 56
  • Rejestracja: 19 sty 2020, 09:00
  • Online: 2d 16h 20m 49s
  • Auto: Audi S3 8V
  • Silnik: 2.0 TFSI
  • Lokalizacja: UK

Re: MK 6 1.6 TDI DSG Chiptuning ... ?

Post16 lis 2020, 20:52

Cześć, ja w swoim MK7 z silnikiem 1.6 TDI DSG DQ200 podniosłem moc do 143KM i 309Nm. Niestety zabieg wykonywałem w UK, ale robiłem rozeznanie również w Polsce bo byłem na wakacje i myslałem że będzie taniej. Pytałem w v-tech i krzyknęli +/- 2000PLN

Wg mnie było warto bo dopiero teraz samochód zacząl jechać :) takie wartości powinny być fabrycznie...

Wróć do Tuning mechaniczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość