Dzisiaj jest 29 mar 2024, 10:19


JBL basspro hub - ten czy inny subwoofer polecacie ?

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: flo

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

portimo

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:30
  • Online: 1d 18m 25s
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 125
  • Lokalizacja: Czaplinek / Tilburg

JBL basspro hub - ten czy inny subwoofer polecacie ?

Post07 lip 2020, 11:48

Witajcie,
Chciałbym podłączyć JBL basspro hub we wnękę koła zapasowego
https://allegro.pl/oferta/jbl-basspro-h ... 7681433377

Czy polecacie taki wynik w tej cenie czy może macie coś lepszego sprawdzonego.
Zależy mi na waszych opiniach ponieważ jestem zielony w siebie do auta a chciałbym coś dobrego do max 1500 zł za suba. Razem z montażem chciałbym się zmieścić w 2 tyś. Pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

mr-fix

Gadatliwy

  • Posty: 239
  • Rejestracja: 14 kwie 2020, 15:34
  • Online: 5d 16h 45m 7s
  • Pochwały: 44
  • Auto: VW Golf MK7
  • Silnik: 2.0TDI CRLB
  • Lokalizacja: Śląsk

Re: JBL basspro hub - ten czy inny subwoofer polecacie ?

Post07 lip 2020, 21:35

Jestem na początku poszukiwań czegoś podobne i jeszcze nie mam rozeznania jak ze stosunkiem jakości do ceny, ale znalazłem też takie urządzenie jak Pioneer ts-wx610a.
Offline

filipstrozyk

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 30 lip 2020, 21:57
  • Online: 41m 35s
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: JBL basspro hub - ten czy inny subwoofer polecacie ?

Post19 wrz 2020, 12:14

Widzę, że post stary, ale może nadal decyzja nie została podjęta :)
W swoim Golfie 7 HB z 2013 roku zamontowałem właśnie Basspro Huba.
Jestem mega zadowolony - naprawdę robi świetną robotę. Gra pięknie, czysto i bardzo mocno. Schodzi bodajże do 30 Hz (info producenta) - nie robiłem pomiarów, więc nie wiem jak jest faktycznie. Ale naprawdę z zakupu jestem bardzo, bardzo zadowolony.
Dołączany w zestawie pilocik zdalnego sterowania jest bardzo poręczny i ładny - ja mam go w małym schowku pod kierownicą, po lewej stronie. Długość przewodu (5m) była idealna.
Dodatkowy plus - oryginalne radio nie posiada wyjść RCA, więc sygnał trzeba pobrać z wyjść głośnikowych - na szczęście sub ma wejścia HI-level, więc nie ma żadnego problemu z podłączeniem.

Jednym słowem, gorąco polecam :) Naprawdę z fabrycznym nagłośnieniem można uzyskać zajebisty efekt!
Offline
Awatar użytkownika

portimo

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:30
  • Online: 1d 18m 25s
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 125
  • Lokalizacja: Czaplinek / Tilburg

Re: JBL basspro hub - ten czy inny subwoofer polecacie ?

Post15 lis 2020, 20:33

Decyzja jeszcze nie podjęta bo wówczas przymierzałem się do kupna golfa a teraz już stoi przed domem więc trzeba poprawiać audio :)
filipstrozyk ! z którego miejsca wpinałeś się w wyjście głośnikowe ? w półce za kostką iso czy od głośników tylnych drzwi ? no i czy te głośniki odpinałeś czy dołączyłeś się w wiązkę aby doprowadzić sygnał do suba Hi-level.
kolejne pytanko to czy macie jakiś zestaw kabli do zasilania tego suba który mógłbym zakupić ?

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości