Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 05:52


Problem z oświetleniem wnętrza

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

julekb11

Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 29 cze 2020, 18:47
  • Online: 2h 39s
  • Auto: golf VI
  • Silnik: 1.6 TDI 105km
  • Lokalizacja: wielkopolska

Problem z oświetleniem wnętrza

Post29 cze 2020, 19:00

Zauważyłem problem z oświetleniem wnętrza. Nie działa światłu oświetlenia przednich siedzeń(tylne działają). Nie działa również oświetlenie schowka.

Czy ktoś wie co mogę zrobić?
Offline
Awatar użytkownika

bzykofm

Aktywny

  • Posty: 128
  • Rejestracja: 21 mar 2019, 15:28
  • Online: 8d 13h 14m 22s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Seat Leon 1P lift
  • Silnik: 1.9 TDI BLS 195.374
  • Lokalizacja: Wieniec/Wieliczka

Re: Problem z oświetleniem wnętrza

Post29 cze 2020, 19:55

A bezpieczniki sprawdzałeś?
Offline

julekb11

Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 29 cze 2020, 18:47
  • Online: 2h 39s
  • Auto: golf VI
  • Silnik: 1.6 TDI 105km
  • Lokalizacja: wielkopolska

Re: Problem z oświetleniem wnętrza

Post30 cze 2020, 07:25

bzykofm pisze:A bezpieczniki sprawdzałeś?



Dziś będę sprawdzał, bo do końca nie wiem gdzie są bezpieczniki od tego oświetlenia(auto mam miesiąc).
A jak nie bezpieczniki, to co może być powodem?
Offline

Tomekceo

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 07 lip 2020, 13:01
  • Online: 1h 22m 57s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBDC 2.0 110KM
  • Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Problem z oświetleniem wnętrza

Post07 lip 2020, 13:09

Witajcie, nie chcę zakładać nowego tematu bo mój problem dotyczy oświetlenia wnętrza i jest dziwny.
Sprawa wygląda tak, że podświetlenie w lusterkach bardzo długo się świeci tak samo jak oświetlenie sufitowe. Czy po przekręceniu zapłonu gaśnie wam oświetlenie sufitowe i nóg? U mnie pali się przez dobre 15 min sufitowe, nóg i podświetlenie lusterek. Nie mam już pomysłu gdzie szukać bo VCDS nie zgłasza błędów pomimo tego że świeci się kontrolka otwartych drzwi. Przelotki przejrzałem. Może macie jakiś pomysł co jeszcze posprawdzać? Czy jest jakiś bezpiecznik albo przekaźnik od oświetlenia wewnętrznego?
Offline
Awatar użytkownika

Bolo85

Nieśmiały

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 21 cze 2020, 01:33
  • Online: 13h 42m 49s
  • Auto: VW GOLF VI Trendline
  • Silnik: 1.6 90 KM TDI
  • Lokalizacja: Bytom

Re: Problem z oświetleniem wnętrza

Post31 lip 2020, 20:18

Umnie gaśnie po włączeniu silnika , a oświeca się po wyłączeniu silnika. Nie wiem czy w komputerze byś nie musiał sprawdzić ustawień oświetlenia .
Offline

piotr64

Aktywny

  • Posty: 173
  • Rejestracja: 30 gru 2019, 11:42
  • Online: 12d 5h 58m 55s
  • Pochwały: 3
  • Auto: Golf VI TEAM
  • Silnik: 1.4 16V
  • Lokalizacja: Pomorskie

Re: Problem z oświetleniem wnętrza

Post26 lis 2020, 21:21

Oświetlenie nóg z przodu i z tylu idzie z jednego wyjścia więc albo się palą wszystkie albo nic sprawdż na wtyczkach od lampek czy jest zasilanie zwylkła żarówka z przewodami najlepiej postojówka

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości