Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 10:49


[1.4 TSI 160 KM] Ciecz z tłumika na tylnej szybie

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Kolektor wydechowy, katalizator, DPF – filter cząsteczek stałych, tłumik, rury wylotowe.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Shephard

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 08 maja 2020, 21:10
  • Online: 10h 46m 37s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 160KM
  • Lokalizacja: Gniezno

[1.4 TSI 160 KM] Ciecz z tłumika na tylnej szybie

Post08 maja 2020, 21:29

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na forum i mam też mały dylemat czy we właściwy temat go zamieszczam

Posiadam Golfa VI po kapitalnym remoncie silnika. (Niestety serduszko zabolało) Autko jezdzi wszystko fajnie, lecz czasami przy mocniejszym przyśpieszeniu zauważam malutkie kropelki tak jakby mżawka popadała na tylną szybe, aż w końcu to wysycha. Ogółem rozumiem, że woda w tłumiku to niby rzecz naturalna i ją wypluwa ale żeby aż tak się to działo? ;)

Zaznaczam, że ostatni tłumik jest jakiś niestandardowy (Już takiego kupiłem) :D

Czy ktoś miał / ma może podobny problem? :roll:

Wróć do Układ wydechowy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości