Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:59


Discover Pro dubluje foldery z plikami mp3

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: flo

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Marras

Stały Bywalec

  • Posty: 338
  • Rejestracja: 23 lis 2014, 16:12
  • Online: 5d 21h 52m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 5 i Golf 7
  • Silnik: 1.9 TDI i 2.0 GTD
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Discover Pro dubluje foldery z plikami mp3

Post03 kwie 2020, 17:40

Witajcie.

Mam dosyć dziwny problem. Do odtwarzania muzyki używam karty SD o pojemności 64 gb (San Disc).
Nie kopiuje na dysk bo z dysku wyświetla dość nieciekawie katalogi plików jako "wykonawcy" lub "albumy" a na karcie domyślnie jest "Foldery". gdy wykonawca jest mała lub duza litera to pokazuje to jako oddzielny folder, przykład:

DEPECHE MODE
Depeche Mode
depeche mode

to dla mojego odtwarzacza trzech różnych wykonawców.

Problem mam inny, kopiuje na zajętą już w 60 % kartę jakiś folder np Depeche Mode - Violator a w radyjku na wyświetlaczu w liście folderów/katalogów pokazuje ta sama nazwę 2 razy

Depeche Mode - Violator
Depeche Mode - Violator

i Klikam i odtwarza i z pierwszego katalogu/folderu i z drugiego.

Tylko problem jest taki że jak odtwarza utwór to zaraz potem odtwarza go raz jeszcze, jakby były dwa takie same i następny znowu dwa takie same.
Katalogów/folderów z karty z pozycji sprzętu/karty nie da sie usunąć.

Nie wiem w czym problem? Nie zawsze tak sie dzieje ale to irytujące. Skopiowałem ostatnio 5 nowych płyt i wszystkie są "podwójne"

Spotkał sie ktoś z takim przypadkiem ? Chyba nieistotne jest czy to Disc Media czy Pro ale chodzi o przypadłość. Straszne
Offline
Awatar użytkownika

mr-fix

Gadatliwy

  • Posty: 239
  • Rejestracja: 14 kwie 2020, 15:34
  • Online: 5d 16h 45m 7s
  • Pochwały: 44
  • Auto: VW Golf MK7
  • Silnik: 2.0TDI CRLB
  • Lokalizacja: Śląsk

Re: Discover Pro dubluje foldery z plikami mp3

Post18 kwie 2020, 19:15

Nie masz przypadkiem dodatkowo plików playlist m3u w folderach?
No i fajnie jakbyś sobie odpalił te pliki z jakiegoś edytora tagów id3 i wpisywał im jednolitych wykonawców.
Offline
Awatar użytkownika

Marras

Stały Bywalec

  • Posty: 338
  • Rejestracja: 23 lis 2014, 16:12
  • Online: 5d 21h 52m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 5 i Golf 7
  • Silnik: 1.9 TDI i 2.0 GTD
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Discover Pro dubluje foldery z plikami mp3

Post18 kwie 2020, 21:00

No nie mam plików playlist ani nic poza tym czasami okładkę

no a z tymi nazwami to zazwyczaj mam poprzerabiane i jest porządek.
Tylko to dublowanie no i nie w każdym przypadku, na 100 katalogów dubluje ostatnio dodane cztery

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości