Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 12:16


Limitery zawieszenia - gdzie kupić

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Amortyzatory, sprężyny zawieszenia, wahacze, drążki kierownicy, końcówki kierownicze, łączniki stabilizatorów, geometria, zbieżność.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

laren0

Aktywny

  • Posty: 148
  • Rejestracja: 05 lis 2013, 19:06
  • Online: 21d 14h 57m 12s
  • Pochwały: 3
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CFFB

Limitery zawieszenia - gdzie kupić

Post05 kwie 2020, 21:24

Kiedyś przeglądając różne strony natrafiłem na części o numerze 000 071 501 A, są to limitery zawieszenia dla felg od 18 cali które stosuje sie przy obniżaniu zawieszenia. Pytanie tylko gdzie tego szukać w polsce lub europie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 720
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 19h 45m 42s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Limitery zawieszenia - gdzie kupić

Post06 kwie 2020, 10:04

Siema
Możesz zamówić w ASO VW ale nie ma ich w magazynie głównym w PL, a więc będą ściągać z DE, czyli część na zamówienie i pewnie trzeba będzie zapłacić od razu za sprowadzane części.
Koszt tych podkładek (ogranicznik skoku sprężyny) nie jest duży ok 80 zł

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Tyle mogłem pomóc.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa

Wróć do Zawieszenie i podwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości