Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 02:20


Światła pozycyjne oprawka/mocowanie/wtyczka

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

patryk54

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 15 mar 2020, 13:58
  • Online: 2h 52m 5s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 160KM
  • Lokalizacja: wielkopolskie

Światła pozycyjne oprawka/mocowanie/wtyczka

Post15 mar 2020, 18:17

Hej, jestem posiadaczem Golfa VI 2009 silnik 1.4 TSI 160KM (5 drzwi), lampy "zwykłe" bez Xenonów. Ostatnio przy wymianie świateł pozycyjnych uszkodziłem lekko wtyczkę/oprawkę żarówki i teraz żarówko po zamontowaniu nie siedzi pewnie w lampie + jest lekko przekrzywiona, co nie ukrywam wygląda niezbyt estetycznie (lubie mieć wszystko idealnie/symetrycznie) w stosunku do drugiej lampy w której wszystko jest ok. Przekopałem allegro w poszukiwaniu jakiegoś dobrego zamiennika tej o to wtyczki, ale ciężko jest znaleźć pasujący element.
Poniżej link do aukcji, którą udało mi sie znaleźc, ale cena dość konkretna za kawałek plastiku połączony przewodem, plus nie mam pewności, czy to na pewno będzie pasować do mnie.
https://allegro.pl/oferta/oprawka-zarow ... 8391274198
Są jakieś oprawki od innych marek (np. Audi lub nawet GOLF V), które pasują również do szóstki?
Dzięki z góry za pomoc :)

*Poprzednio temat założony w złym dziale, poprawiam błąd
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Światła pozycyjne oprawka/mocowanie/wtyczka

Post15 mar 2020, 20:06

patryk54 pisze:Hej, jestem posiadaczem Golfa VI 2009 silnik 1.4 TSI 160KM (5 drzwi), lampy "zwykłe" bez Xenonów. Ostatnio przy wymianie świateł pozycyjnych uszkodziłem lekko wtyczkę/oprawkę żarówki i teraz żarówko po zamontowaniu nie siedzi pewnie w lampie + jest lekko przekrzywiona, co nie ukrywam wygląda niezbyt estetycznie (lubie mieć wszystko idealnie/symetrycznie) w stosunku do drugiej lampy w której wszystko jest ok. Przekopałem allegro w poszukiwaniu jakiegoś dobrego zamiennika tej o to wtyczki, ale ciężko jest znaleźć pasujący element.
Poniżej link do aukcji, którą udało mi sie znaleźc, ale cena dość konkretna za kawałek plastiku połączony przewodem, plus nie mam pewności, czy to na pewno będzie pasować do mnie.
https://allegro.pl/oferta/oprawka-zarow ... 8391274198
Są jakieś oprawki od innych marek (np. Audi lub nawet GOLF V), które pasują również do szóstki?
Dzięki z góry za pomoc :)

*Poprzednio temat założony w złym dziale, poprawiam błąd
Mistrzu kup se lampę calą
https://allegro.pl/oferta/vw-golf-vi-6- ... e=facebook


Wysłane z mojego T8s przy użyciu Tapatalka

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość