Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:31


Podłączanie Rozdzielacza sygnału radiowego DAB

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: flo

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

jarooo139

Nowicjusz

  • Posty: 18
  • Rejestracja: 13 sty 2020, 19:46
  • Online: 14h 55m 19s
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Dłutów

Podłączanie Rozdzielacza sygnału radiowego DAB

Post22 lut 2020, 19:46

Witam, mam pytanie , podłączyłem rozdzielacz sygnału radiowego DAB ALPINE KAE-DAB1G7 i teraz pytanie gdzie podłączyć zasilanie tego rozdzielacza żeby po wyłączeniu radia wyłanczał się prąd do tego rozdzielacza??? podłączyłem pod kostke radia pod czerwony kabel ale tam prąd jest cały czas nie zależnie czy włączone radio czy nie i poprostu mam spore zużycie prądu po wyłączeniu i zamknięciu auta .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość