Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 15:09


Hyundai I30 N Performance 2019 by Olek293

Nasze auta - pozostałe marki, nie koniecznie VW
Regulamin forum Opis samochodu powinien zawierać informacje zgodnie z zaproponowanym szablonem

Temat: Model - Wersja silnika - Rok produkcji (opcjonalnie "by" _nazwa_użytkownika_)
np. VW Jetta - 1.4 TSI - 2011 by Rychu

Treść postu:
Dane wymagane
    Marka/Model: np. VW Jetta
    Rok produkcji: np. 2011
    Silnik/Pojemność/Moc: np. 1.4 TSI CAVD 118kW
    Zdjęcie - prezentujące samochód w dość przyzwoitej rozdzielczości

Dane opcjonalnie:
    Kolor: np. niebieski grafit perłowy
    Wyposażenie: np. Highline + pakiet ziomy + zawieszenie DCC
    Układ napędowy: np. DSG
    Zawieszenie: np. 19'' Talladega
    Car Audi: np. RCD 510
    Opis: np. Auto odebrane w maju, w planach mam zmianę na BiXenony
    i inne ciekawe informacje

Pamiętaj:
- Jeżeli zmodyfikujesz coś w swoim aucie, umieść informacje o tym w pierwszym poście - do wprowadzenia zmiany użyj przycisku (Zmień).
- Jeżeli dodasz nowe zdjęcia, które Twoim zdaniem zasługują na szczególną uwagę (np. zdjęcie auta po wprowadzeniu modyfikacji), zamieść je również (przy pomocy BBCode [IMG]) w pierwszym poście.
- duże zdjęcia (powyżej 500kb) zmieść na serwerze zewnętrznym, a w swoim temacie zamieść bezpośredniego linka do zdjęcia (przy pomocy BBCode [IMG])
- to Ty jesteś właścicielem swojego tematu, i to Ty decydujesz o jego zawartości, tak więc masz pełne prawo moderować (przy pomocy moderatorów) zawartości swojego tematu.
- Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Olek293

Sympatyk

  • Posty: 65
  • Rejestracja: 11 lut 2014, 17:08
  • Online: 4d 12h 55m 47s
  • Auto: VW Tiguan mk1 2009
  • Silnik: 2.0 TDI CR 180ps 4x4
  • Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz

Hyundai I30 N Performance 2019 by Olek293

Post14 sty 2020, 20:50

Marka/Model: Hyundai I30 N
Rok produkcji: 2019
Silnik/Pojemność/Moc: T-GDI/2.0 l/275 km 378 nm

Kolor: Performance Blue
Układ napędowy: 4x2 FWD z mechaniczną szperą sterowaną elektronicznie
Zawieszenie: DCC
Car Audio: seryjne
Wyposażenie: Performance /full opcja od Hyundaia/

Modyfikacje zrealizowane:oświetlenie typu ambiente nóg wszystkich pasażerów i kierowcy oryginalne akcesorium/

Modyfikacje planowane: remap, czarne emblematy, ciekawsze felgi na lato/nieciekawe na zimę a oryginały na lato ( :

Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

martiso

VIP

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 27 wrz 2014, 19:19
  • Online: 72d 10h 22m 44s
  • Pochwały: 7
  • Auto: I30N FastBack PERF.
  • Silnik: 2.0T-GDI 280KM
  • Lokalizacja: Wlkp.

Re: Hyundai I30 N Performance 2019 by Olek293

Post15 sty 2020, 20:29

... naprawdę bardzo ciekawe auto ;) miałem przyjemność dokładnie pomacać wszędzie i pozaglądać tu i ówdzie ... niestety nie załapałem się na jazdę testową ;/ ... ale z testów i opinii wygląda na to że daje radę ... plus za przyjemny wydech i P&B podczas zmian biegów ;) kolor też robi dobre wrażenie ;)
...niestety dostrzegłem też minusy wynikające głównie z oszczędności ... największy za bardzo kiepskiej jakości dźwignie hamulca ręcznego ... miałem wrażenie, że po kilku zaciągnięciach się rozpadnie, nie dość że jest cała z bardzo nieprzyjemnego plastiku to jeszcze montaż i wykonanie jest jak z przydrożnego garażu w Kairze... to samo tyczy się wewnętrznych klamek ... wg mnie to czego bezpośrednio dotyka kierowca tak jak kierownica, fotele, dźwignia hamulca, przełączniki, klamki, pokrętła itp. powinno być naprawdę dobrej jakości i przyjemne w dotyku... być może w przyszłości to poprawią ... w końcu auto nie kosztuje aż tak mało, żeby można było na to przymknąć oko.

... wariant HB jest OK, ale FastBack bardziej do mnie przemawia ... ;) gdyby jeszcze była do wyboru dwu-sprzęgłowa skrzynia biegów ;) może się doczekamy ... ;)

PRZYJEMNOŚCI Z UŻYTKOWANIA ;) AUTO MA POTENCJAŁ :)
Offline

KriSSo

Sympatyk

  • Posty: 54
  • Rejestracja: 23 lip 2016, 18:37
  • Online: 17d 23h 34m 53s
  • Auto: VW Golf variant
  • Silnik: DJHA
  • Lokalizacja: Szn

Re: Hyundai I30 N Performance 2019 by Olek293

Post05 kwie 2022, 17:58

Olek293 pisze:Modyfikacje planowane: remap, czarne emblematy, ciekawsze felgi na lato/nieciekawe na zimę a oryginały na lato ( :

Czy auto jeszcze jeździ? Plany były i ...... Jeden post, potem dwa lata NIC. W jakim celu zatem powstał temat? :cry:
Offline
Awatar użytkownika

Bansuj

Aktywny

  • Posty: 190
  • Rejestracja: 11 gru 2018, 15:34
  • Online: 15d 7h 32m 37s
  • Pochwały: 8
  • Auto: Golf VI + Golf VII
  • Silnik: CAXA + CXSA 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Brunszwik

Re: Hyundai I30 N Performance 2019 by Olek293

Post07 kwie 2022, 10:31

KriSSo pisze:
Olek293 pisze:Modyfikacje planowane: remap, czarne emblematy, ciekawsze felgi na lato/nieciekawe na zimę a oryginały na lato ( :

Czy auto jeszcze jeździ? Plany były i ...... Jeden post, potem dwa lata NIC. W jakim celu zatem powstał temat? :cry:

Żeby się pochwalić zakupem i to wszystko, proste :)
Offline
Awatar użytkownika

martiso

VIP

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 27 wrz 2014, 19:19
  • Online: 72d 10h 22m 44s
  • Pochwały: 7
  • Auto: I30N FastBack PERF.
  • Silnik: 2.0T-GDI 280KM
  • Lokalizacja: Wlkp.

Re: Hyundai I30 N Performance 2019 by Olek293

Post09 kwie 2022, 14:09

... szkoda że kolega Olek odpuścił temat ... ja za to doczekałem się skrzyni DCT w I30N Fastback - warto było :) polift otrzymał też lepsze materiały, ładniejszy przód, lekkie kute felgi, +5KM, fajne wygodne kubełki i fenomenalny wydech z ładnymi końcówkami.

Wróć do inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości