Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 19:09


Spryskiwacz tylnej szyby.

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Inne pytania techniczne, których nie da się zaklasyfikować do jednego z istniejących działów.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga:
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Adebayor

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 19 lip 2019, 08:05
  • Online: 4h 56m 24s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CGGA
  • Lokalizacja: Opolskie, Kluczbork

Spryskiwacz tylnej szyby.

Post02 sty 2020, 18:46

Mam pytanie odnośnie możliwości regulacji spryskiwacza wycieraczki tynej szyby. Zamontowany jest w dodatkowym światle stop i wygląda dość "delikatnie" , a mam wrażenie że strumień płynu pada zbyt blisko, obejmując niewielka powierzchnię szyby. Czy ktoś regulował taki spryskiwacz. Pozdrawiam w nowym roku.
Offline
Awatar użytkownika

BRUNO55

Senior Moderator

  • Posty: 1129
  • Rejestracja: 20 mar 2016, 08:15
  • Online: 49d 15h 29m 33s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW GOLF VII Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 103 KW CHPA
  • Lokalizacja: CRY

Re: Spryskiwacz tylnej szyby.

Post06 sty 2020, 11:23

Adebayor pisze:Mam pytanie odnośnie możliwości regulacji spryskiwacza wycieraczki tynej szyby. Zamontowany jest w dodatkowym światle stop i wygląda dość "delikatnie" , a mam wrażenie że strumień płynu pada zbyt blisko, obejmując niewielka powierzchnię szyby. Czy ktoś regulował taki spryskiwacz. Pozdrawiam w nowym roku.

Tam nie ma regulacji więc albo próba oczyszczenia igłą albo wymiana lampki stop.
Obrazek
Alkohol niszczy skórę - głównie na kolanach i łokciach..
Offline

Adebayor

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 19 lip 2019, 08:05
  • Online: 4h 56m 24s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CGGA
  • Lokalizacja: Opolskie, Kluczbork

Re: Spryskiwacz tylnej szyby.

Post14 sty 2020, 19:38

Dziekuje, nie byłem pewny dlatego wolłem być ostrożny.

Wróć do Pozostałe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości