Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 11:36


Fabryczne nagłośnienie.

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

czarson

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 18 gru 2019, 21:21
  • Online: 1h 26m 4s

Fabryczne nagłośnienie.

Post18 gru 2019, 21:26

Witajcie! Co powiecie o fabrycznym nagłośnieniu w Golfie 6? Z tego co wiem w podstawowej wersji mamy tylko głośniki z przodu, a w tylnych drzwiach to atrapy. Ma ktoś może próbkę dźwięku z nich? Jak w pozostałych wersjach, jak radzą sobie głośniki? Przykładowo słuchałem w Astrze H i w Astrze J (radio cd400) i dźwięk w moim odczuciu był w porządku. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda to w Golfie VI.
Offline

PaczyX

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 28 gru 2019, 11:27
  • Online: 4h 16m 48s
  • Auto: VW Jetta A6
  • Silnik: CAXA 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: śląskie

Re: Fabryczne nagłośnienie.

Post28 gru 2019, 17:47

może nie w golfie a w Jettcie A6 (ale to praktycznie to samo.. :D) mam nagłośnienie w opcji z pakietu business line. Mam tam 8 głośników i radio RCD 510 i powiem, że gra zajebiście :) góra, dół, środek, wszystko jest. Próbka dźwięku raczej nie ma sensu bo to i tak będzie dźwięk przetworzony przez kodeki, twoją kartę dźwiękową itd.
Offline

otiv

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 05 lip 2020, 21:01
  • Online: 2h 38m 26s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM Caxa
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Fabryczne nagłośnienie.

Post13 lip 2020, 19:03

Mógłby ktoś polecić jakieś głośniki do wsadzenia na tył lub ewentualnie komplet by ulepszyć dźwięk, by wymienić tylko głośniki bez dodatkowych wzmacniaczy. Radio to RCD 310. Czy instalacja samemu będzie bardzo kłopotliwa?

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości