Dzisiaj jest 29 mar 2024, 00:11


[MK6] tajemnicza kostka

Moderator: rafaello

Regulamin forum Serwisowanie samochodu, klimatyzacji, dobór oleju, wycieraczek itp. materiałów eksploatacyjnych, czyli bieżące sprawy eksploatacyjne.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

adam_pn

Nieśmiały

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 08 gru 2019, 23:24
  • Online: 9h 48m 3s
  • Auto: golf 6
  • Silnik: 2.0tdi
  • Lokalizacja: poznań

tajemnicza kostka

Post09 gru 2019, 00:11

Witam, mam problem z kostkami - golf mk6 kombi 2010r 2.0tdi automat, mam problem z jedną kostką (foto) to wiązka idzie po lewej w kierunku lampy - zidentyfikowałem prawie wszystkie podłączenia, ale jedna kostka to tajemnica... może ktoś pomoże...

IMG_20191208_115236.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline
Awatar użytkownika

Andrzej4286

Aktywny

  • Posty: 152
  • Rejestracja: 03 lis 2016, 11:09
  • Online: 56d 19h 36m 25s
  • Auto: Vw golf VII
  • Silnik: 2.0 GTD CUNA
  • Lokalizacja: DLW

Re: tajemnicza kostka

Post11 gru 2019, 12:28

Z tego opisu co dales to masz zamiast kostka pdc to jest pod maglownice a ta co nie wiesz to jest do pdc
Offline

adam_pn

Nieśmiały

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 08 gru 2019, 23:24
  • Online: 9h 48m 3s
  • Auto: golf 6
  • Silnik: 2.0tdi
  • Lokalizacja: poznań

Re: tajemnicza kostka

Post11 gru 2019, 21:04

hmmm... faktycznie, zasugerowałem się wiązką (najwyraźniej pomyliłem z tylną - pasowała w małą kostkę) teraz to by się zgadzało... bardzo ci dziękuję za pomoc... zostało mi sporo klamotów do mk6, jak byś coś potrzebował to daj znać, chociaż tak się zrewanżuje za pomoc...

Wróć do Serwis i eksploatacja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości