Dzisiaj jest 29 mar 2024, 17:03


Powłoki ceramiczne.

Mycie, czyszczenie, polerowanie lub innego rodzaju odświrlanie naszych samochodów
Regulamin forum Korekta lakieru, polerowanie, konserwacje, mycie, pranie , woski, płyny, glinki i inne kosmetyki samochodowe oraz zasady i sposobu utrzymania naszych samochodów w nienagannym stanie.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Powłoki ceramiczne.

Post11 gru 2019, 10:00

Cześć kto z was aplikował ma auto powłokę ceramiczna oraz jeżeli
Może napisać kilka zdań jaka to powłoka, oraz jaki był rezultat. Niestety jestem zawiedziony pewnym produktem dlatego potrzebuje opinii. Powłoka potrzebna do studia detailingu ;) dzięki wszystkim za jakie kolwiek słowo
Offline

Zdravko

Sympatyk

  • Posty: 70
  • Rejestracja: 24 cze 2019, 14:32
  • Online: 2d 18h 43m 23s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 7 FL
  • Silnik: 1.4 TSI 150KM DSG
  • Lokalizacja: ELW

Re: Powłoki ceramiczne.

Post20 lut 2020, 13:42

U mnie zaraz po zakupie była aplikowana powłoka ceramiczna firmy CERAMIC PRO POLAND w wersji LIGHT.
Offline

Mario789

Nieśmiały

  • Posty: 30
  • Rejestracja: 08 maja 2020, 21:50
  • Online: 13h 26m 28s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Golf VII
  • Silnik: 1.4 tsi CZCA
  • Lokalizacja: Łódź

Re: Powłoki ceramiczne.

Post20 maja 2020, 22:30

Trochę temat odgrzewany ale mogę się wypowiedzieć co do powłoki GTECHNIQ Crystal Serum Light. Miałem to założone na poprzednim aucie i z pewnością mogę Ci ten produkt polecić. Należy pamiętać o tym ze ceramika to dodatkowe 2-3 mikrony wiec nie jest to niezniszczalna zbroja ale zawsze lepiej mieć niż nie mieć. Powłoka wytrzymała mi dwa lata, samochód był nuty wyłącznie ręcznie, traktowanie lakieru myjnia automatyczna uważam za haniebne ( akurat mam bzika na tym punkcie). Obecnie w planach na mk7 będzie znowu ceramika ale na ten moment wjedzie wosk zymoll ;)

Wróć do Detailing

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość