Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:40


Doświetlanie zakrętów- zmiana barwy światła

Moderator: flo

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

niedzwiedz1981

Stały Bywalec

  • Posty: 462
  • Rejestracja: 06 cze 2013, 15:49
  • Online: 18d 15h 18m 27s
  • Auto: golf VII 1.4 tsi
  • Silnik: CZCA
  • Lokalizacja: Poznan

Doświetlanie zakrętów- zmiana barwy światła

Post25 lis 2019, 10:10

Koledzy, czy macie jakieś sprawdzone żarówki, którymi można zastąpić fabryczne- chodzi o doświetlanie zakrętów. Te fabryczne są mocno żółte, i beznadziejnie wyglądają gdy świecą razem z ksenonami...Moze jakieś ledy czy coś podobnego??
Pozdrawiam
diesel podstawą, turbo zabawą...
Offline

marekmm

Nieśmiały

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 10 lut 2016, 18:30
  • Online: 4d 4h 4m 16s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Golf Variant MK7.5
  • Silnik: 1.4TSI 125KM
  • Lokalizacja: Piaseczno

Re: Doświetlanie zakrętów- zmiana barwy światła

Post25 lis 2019, 11:56

Jeśli masz lampy TOP i doświetlanie w nich a nie z halogenu to musisz szukać mocnych led w których jest zdejmowane pasywne chłodzenie. Można takie kupić, nie chcę reklamować sklepu w którym kupowałem, napisz na priv to ci powiem. Chodzi o to ze nie mogą z mocowania wystawać więcej niż 3 cm bo się dekielek nie zamknie. Miałem takie H7 100W które świeciły tak mocno na boki jak ksenony do przodu. Teraz mam golfa MK7.5, tam w oryginale są na doświetleniu ledy ale niestety świecą 2 razy słabiej niż te o których piszę.


Autor postu otrzymał pochwałę
Offline
Awatar użytkownika

kuba_666

Nieśmiały

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 29 gru 2021, 22:31
  • Online: 1d 1h 29m 54s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CHGA 1.6 Bifuel
  • Lokalizacja: INOWROCŁAW

Re: Doświetlanie zakrętów- zmiana barwy światła

Post29 sty 2022, 02:02

Ja do swojego MK6 wsadziłem HB4 firmy Powertec serii Xenon Blue.
Światło jest białe, lekko wpadające w niebieski.
Z tej firmy dostaniesz też H11 do Twojego MK7, za 25zł para i nic nie trzeba mierzyć czy przerabiać.

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron