Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 06:41


Problem RCD 510 Bluetooth A2DP

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Reavii

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 20 sie 2019, 21:22
  • Online: 23h 42m 10s
  • Auto: VW Golf 6 GTD
  • Silnik: 2.0 TDI 170KM
  • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Problem RCD 510 Bluetooth A2DP

Post24 sie 2019, 14:50

Witam,
Jakieś 2 miesiące temu kupiłem Golfa GTD z radiem RCD 510, samochód jest z 2011. Radio obsługuje Bluetooth A2DP, więc można słuchać muzyki z telefonu i jednocześnie na wyświetlaczu widać nazwy utworów, a także można przełączać i zatrzymywać utwory z poziomu radia i kierownicy. Od niedawna zauważyłem, że w większości przypadków po połączeniu z telefonem radio wyświetla tylko informację "BT Audio", w miejscu gdzie wcześniej były tytuły utworów i nie można z poziomu radia zmieniać utworów. Zdarza się też, że działa wszystko ok, nie ma na to reguły. Miał ktoś coś podobnego?

Pozdrawiam,
Rafał
Offline
Awatar użytkownika

Szlugi

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 10 lut 2019, 18:15
  • Online: 13h 59m 50s
  • Auto: Golf VI GTD
  • Silnik: CFGB
  • Lokalizacja: Pleszew

Re: Problem RCD 510 Bluetooth A2DP

Post30 sie 2019, 20:31

A mógłbyś podać nr modułu bt? (Ten pod siedzeniem pasażera)Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Offline

Reavii

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 20 sie 2019, 21:22
  • Online: 23h 42m 10s
  • Auto: VW Golf 6 GTD
  • Silnik: 2.0 TDI 170KM
  • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Problem RCD 510 Bluetooth A2DP

Post21 wrz 2019, 18:56

5K0 035 730 D
Offline

Michalgtd

Nieśmiały

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 23 kwie 2018, 23:00
  • Online: 1d 14h 12m 15s
  • Auto: Vw Golf GTD
  • Silnik: 2.0 TDI 170KM
  • Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Problem RCD 510 Bluetooth A2DP

Post25 wrz 2019, 20:35

Mi od samego początku w Golfie po podłączeniu telefonu z BT pojawia się informacja "Bluetooth Audio" myślałem, że to normalne i tak ma być.
Offline

Reavii

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 20 sie 2019, 21:22
  • Online: 23h 42m 10s
  • Auto: VW Golf 6 GTD
  • Silnik: 2.0 TDI 170KM
  • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Problem RCD 510 Bluetooth A2DP

Post02 paź 2019, 21:13

Michalgtd pisze:Mi od samego początku w Golfie po podłączeniu telefonu z BT pojawia się informacja "Bluetooth Audio" myślałem, że to normalne i tak ma być.

Jest możliwe, że posiadasz moduł, który nie obsługuje A2DP lub w ustawieniach radia masz wyłączone wyświetlanie informacji o odtwarzanym utworze.
Cały czas zastanawia mnie to czemu u mnie raz działa, a raz nie. Sprawdzałem na innym telefonie i to samo. Korzystam z Androida.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość