Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 00:27


Wzmacniacze antenowe MK6

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Rysiek

Aktywny

  • Posty: 102
  • Rejestracja: 08 sie 2015, 11:36
  • Online: 3d 21h 38m 38s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Krakow

Wzmacniacze antenowe MK6

Post25 wrz 2019, 17:37

Witam . Kupiłem dwa wzmacniacze antenowe zgodne z opisem ktore sa zamontowane w klapie bagaznika obok trzeciego światła stopu . Radio mam nie oryginalne ( stacja multimedialna ) dedykowana do VW . Po wymianie na te ktore zakupiłem ŻADNEJ POPRAWY NIE MA . radio dalej gubi fale . Czy mam zamontować nowa antenę wewnętrzna ze wzmacniaczem pomijając okablowanie ktore jest w samochodzie czy zmienić radio . Proszę o pomoc . Pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

shark__

Stały Bywalec

  • Posty: 393
  • Rejestracja: 22 paź 2012, 09:54
  • Online: 7d 5h 57m 25s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Piekary Slaskie

Re: Wzmacniacze antenowe MK6

Post27 wrz 2019, 14:09

Często stacje multimedialne mają wbudowany wzmacniacz antenowy, wtedy wpinasz tylko antenę pasywną. Nakładające się wzmacniacze "psują" ci sygnał.
Offline

Rysiek

Aktywny

  • Posty: 102
  • Rejestracja: 08 sie 2015, 11:36
  • Online: 3d 21h 38m 38s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Krakow

Re: Wzmacniacze antenowe MK6

Post27 wrz 2019, 14:17

Witam. Dziekuje za informacje . Dzisiaj dostalem informacje od sprzedawcy tych stacji multimedialnych ze w moim typie musze zamontowac seperator antenowy gdyz tylko org.fabryczne radia maja w stopce w radiu zamontowany wzmacniacz sygnalu ktory uruchamia wzmacniacze zamontowane w samochodzie .Jak kupie i zamontuje i wyjade w trase to dam znac na forum czy sie poprawilo czy nie . Jeszcze raz dziekuje za info. Pozdrawiam
Offline

Rysiek

Aktywny

  • Posty: 102
  • Rejestracja: 08 sie 2015, 11:36
  • Online: 3d 21h 38m 38s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Krakow

Re: Wzmacniacze antenowe MK6

Post01 paź 2019, 09:06

Witam . Kupiłem i zamontowałem separator antenowy i niestety nic to nie pomogło radio dalej gubi fale . Wsadziłem na chwile na próbę stare radio Sony i grało idealnie i RDS zmieniał częstotliwości w radiu na ulubionej stacji przez cała drogę . Wniosek . Moja stacja multimedialna dedykowana do VW jest słabo wykonana ( 900 zł ) dobrze ze zestaw głośno mówiący i kamera cofania jak i odtwarzacz płyt i kart SD działa poprawnie . Niestety nie można mieć wszystkiego za takie pieniądze . Pozdrawiam Ps . Jak wyłącze AF i TP to da sie w słuchać w miarę dobrze . Pozdrawiam
Offline

berys

Sympatyk

  • Posty: 55
  • Rejestracja: 27 maja 2021, 20:38
  • Online: 2d 7h 15m 29s
  • Auto: VW golf 6
  • Silnik: CAYC
  • Lokalizacja: Wrocław

Re: Wzmacniacze antenowe MK6

Post12 cze 2021, 18:44

Witam. U mnie w rns310 pokazuje odbior w mono nieraz stereo, czy to wzmacniacz? Po demontazu plastikowej tapicerki tylnej klapy nie znalazkem wzmacniaczy tylko separator szumow.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość