Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:51


Pasy bezpieczeństwa Golf VI 2009 1.4 TSI 122KM

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

MaD83MaXX

Nieśmiały

  • Posty: 44
  • Rejestracja: 04 maja 2015, 07:51
  • Online: 1d 21h 46m 43s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM CAXA
  • Lokalizacja: Tychy

Pasy bezpieczeństwa Golf VI 2009 1.4 TSI 122KM

Post13 kwie 2019, 19:14

Proszę o informacje z której strony auta macie takie przeszycie na pasie bezpieczeństwa w swoich Golfach? Dzisiaj demontowałem pasy z przodu w Golfie po zdjęciu zaczęło mnie to dziwić że pas z lewej strony auta ma takie przeszycie a z prawej nie i chyba przez to mi się obija podczas jazdy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline
Awatar użytkownika

laren0

Aktywny

  • Posty: 148
  • Rejestracja: 05 lis 2013, 19:06
  • Online: 21d 12h 25m 23s
  • Pochwały: 3
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CFFB

Re: Pasy bezpieczeństwa Golf VI 2009 1.4 TSI 122KM

Post13 kwie 2019, 20:58

Takie przeszycia są na pasach przód prawy i chyba każdym z tyłu. Z lewej strony zaś (kierowcy) ma tylko w pasie wtopiona okolo 13mm wypustke z tworzywa. Tak miałem w golfie 6 z 2009 i mam z 2011.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Offline

MaD83MaXX

Nieśmiały

  • Posty: 44
  • Rejestracja: 04 maja 2015, 07:51
  • Online: 1d 21h 46m 43s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM CAXA
  • Lokalizacja: Tychy

Re: Pasy bezpieczeństwa Golf VI 2009 1.4 TSI 122KM

Post14 kwie 2019, 18:02

laren0 pisze:Takie przeszycia są na pasach przód prawy i chyba każdym z tyłu. Z lewej strony zaś (kierowcy) ma tylko w pasie wtopiona okolo 13mm wypustke z tworzywa. Tak miałem w golfie 6 z 2009 i mam z 2011.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Dzięki za odpowiedź. Niestety u mnie jest odwrotnie bo auto jest po wypadku i ktoś naprawiając wstawił pasy z Octavii, a pas prawy z Octavii da się zamontować na stronę lewą.
Poniżej pokazuję zdjęcia pasa lewego z Octavii i pasa prawego z Golfa.
Założenie jest odwrotne przez wygiętą blaszkę.

Tylko czy założenie pasa lewego z Octavii na stronę prawą do Golfa i odwrotnie może być przyczyną blokowania się pasów?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość