Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:51


Ładowarka Golf 7

Moderator: flo

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość

UserRetired

Ładowarka Golf 7

Post15 mar 2019, 18:30

Offline
Awatar użytkownika

WuBu

Stały Bywalec

  • Posty: 322
  • Rejestracja: 07 maja 2016, 21:21
  • Online: 16d 23h 46m 4s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf VII GTD
  • Silnik: CUNA 184 KM TDi
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Ładowarka Golf 7

Post15 mar 2019, 22:43

Hej...
zakładałem podobną rzecz. Dziala nie tylko jako ładowarka, ale rownież jako app connect. Na drukarce 3D mo.żna sobie wydrukować.
https://www.youtube.com/watch?v=gr0EQbbKSfQ

UserRetired

Re: Ładowarka Golf 7

Post16 mar 2019, 10:39

WuBu pisze:Hej...
zakładałem podobną rzecz. Dziala nie tylko jako ładowarka, ale rownież jako app connect. Na drukarce 3D mo.żna sobie wydrukować.
https://www.youtube.com/watch?v=gr0EQbbKSfQ


No powiem Ci że fajnie ta twoja też wygląda z tego filmu. Niestety nie mam drukarki 3D bede chyba zmuszony kupić tą moją. Tylko jestem ciekawy co z Case? Czy jak komórka ma Case to też będzie ładować?
Offline
Awatar użytkownika

WuBu

Stały Bywalec

  • Posty: 322
  • Rejestracja: 07 maja 2016, 21:21
  • Online: 16d 23h 46m 4s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf VII GTD
  • Silnik: CUNA 184 KM TDi
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Ładowarka Golf 7

Post16 mar 2019, 21:34

mariuszdlu pisze:
WuBu pisze:Hej...
zakładałem podobną rzecz. Dziala nie tylko jako ładowarka, ale rownież jako app connect. Na drukarce 3D mo.żna sobie wydrukować.
https://www.youtube.com/watch?v=gr0EQbbKSfQ


No powiem Ci że fajnie ta twoja też wygląda z tego filmu. Niestety nie mam drukarki 3D bede chyba zmuszony kupić tą moją. Tylko jestem ciekawy co z Case? Czy jak komórka ma Case to też będzie ładować?


Jestem teraz w Norwegii, ale jak wróce we wtorek, to zroie Ci zdjecie i zobaczysz jak u mnie wyglada. Z case idealnie wchodzi.

UserRetired

Re: Ładowarka Golf 7

Post17 mar 2019, 06:57

super :-) rozumiem że masz drukarenkę 3D i mogę u Ciebie to zamówić ?
Offline

Loockness12

Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 09 lut 2019, 19:48
  • Online: 2h 27m 16s
  • Auto: Vw golf 7
  • Silnik: Cxxb
  • Lokalizacja: Żychlin

Re: Ładowarka Golf 7

Post31 mar 2019, 18:14

Jak niema portu USB w aucie jest opcja żeby zamontować ta ładowarkę

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość