Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:56


Dodanie wzmacniacza z RNS510 i Dynaudio

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

jerryurbanski

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 20 gru 2018, 23:16
  • Online: 41m 53s
  • Auto: Golf 6 R
  • Silnik: CDLF
  • Lokalizacja: Gliwice

Dodanie wzmacniacza z RNS510 i Dynaudio

Post20 gru 2018, 23:53

Witam.Chcę podłączyć dodatkowy wzmacniacz 4ro kanałowy który zasili głośniki 3 drożne w tylnej półce i suba.
Mam u mnie RNS510 z Dynaudio.Niestety już próbowałem wyjście wzmacniacza w radiu jak i wyjścia głośnikowe nie działają.Skąd mogę wziąć sygnał w pełnej częstotliwości ? Bo z tego co czytałem ori wzmacniacz jest 8 kanałowy po jednym na każdy głośnik.Pierwszy właściciel(jestem 3)musiał mieć suba w bagażniku bo są kable i cinche a za radiem przetwornica.Próbowałem podłączyć się na niej ale jeden kanał to tony średnie i niskie a drugi tylko wysokie,prawdopodobnie są wpięte gdzieś w parę głośników którychś drzwi.
Czy da się coś zrobić z tym czy tylko zmiana radia pomożę ?
Jeśli zmieniłbym radio to jak wygląda sprawa z wielofunkcją kierownicy i wyświetlaniem komunikatów z czujników parkowania,klimy,ogrzewanych siedzeń itp. ?
Offline
Awatar użytkownika

karol57

Stały Bywalec

  • Posty: 475
  • Rejestracja: 25 maja 2013, 05:39
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 60d 7h 20m 34s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 7.5 Highline
  • Silnik: CZDA 1.4TSI 150 KM
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dodanie wzmacniacza z RNS510 i Dynaudio

Post21 gru 2018, 13:53

Aby mieć subwoofer możesz zmienić wzmacniacz dynaudio z 8 kanałowego na 10 ,zmienić wiązkę lub dołożyć kable do istniejącej wiązki do zasilania suba który montujesz w bagażniku.Wymiana radia nie ma sensu,rns jest tylko tunerem.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości