Dzisiaj jest 29 mar 2024, 02:00


Odczytywanie kodu PIN Immobilizera

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Inne pytania techniczne, których nie da się zaklasyfikować do jednego z istniejących działów.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga:
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

vadeer

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 30 paź 2018, 09:18
  • Online: 2h 39m 44s
  • Auto: Golf VI Variant
  • Silnik: 1.6 TDI CAYC 105KM

Odczytywanie kodu PIN Immobilizera

Post25 lis 2018, 16:59

Hejka
Mam pytanie odnośnie kodowania nowego kluczyka do samochodu golf VI z 2012r. Dorobienie grotu i zaprogramowanie pilota to raczej nie problem ale mam problem z Immobilizerem. Aby zaprogramować kluczyk potrzebuję kod PIN.
Chciałbym odczytać kod PIN ale nie wiem już sam jakim programem.
VCDS nie odczytuje kodu PIN
VagEEPROM Programmer 1.19g chyba obsługuje Golfa VI tylko do rocznika 2011 i to też nie wszystkie typy liczników
VagTacho obsługuje tylko do Golfa V
Vag Commander obsługuje tylko do Golfa V

Sam już nie wiem.
A może jest ktoś na terenie Poznania kto potrafi to zrobić i może mi pomóc dorobić drugi kluczyk?
Offline
Awatar użytkownika

maartinj

Forumowicz

  • Posty: 559
  • Rejestracja: 06 kwie 2013, 10:42
  • Online: 9d 11h 14m 7s
  • Pochwały: 20
  • Auto: VW
  • Silnik: 2.0 TDI CFGC
  • Lokalizacja: PL

Re: Odczytywanie kodu PIN Immobilizera

Post26 lis 2018, 06:33

vadeer pisze:Hejka
Mam pytanie odnośnie kodowania nowego kluczyka do samochodu golf VI z 2012r. Dorobienie grotu i zaprogramowanie pilota to raczej nie problem ale mam problem z Immobilizerem. Aby zaprogramować kluczyk potrzebuję kod PIN.
Chciałbym odczytać kod PIN ale nie wiem już sam jakim programem.
VCDS nie odczytuje kodu PIN
VagEEPROM Programmer 1.19g chyba obsługuje Golfa VI tylko do rocznika 2011 i to też nie wszystkie typy liczników
VagTacho obsługuje tylko do Golfa V
Vag Commander obsługuje tylko do Golfa V

Sam już nie wiem.
A może jest ktoś na terenie Poznania kto potrafi to zrobić i może mi pomóc dorobić drugi kluczyk?


zadne pin, a i kluczyk musi byc prekodowany
daj komus kto to robi, bo rozwalisz licznik jak sie bedziesz bawił
era PIN-u skończyła się na 2003 roku
Offline

wred

Aktywny

  • Posty: 120
  • Rejestracja: 14 maja 2016, 12:01
  • Online: 5d 11h 51m 56s
  • Auto: VW Golf 6 i 7
  • Silnik: 200KM
  • Lokalizacja: WLKP

Re: Odczytywanie kodu PIN Immobilizera

Post26 lis 2018, 08:22

Jedż na giełdę samochodową na Ławicy tam ci zrobią.

Wróć do Pozostałe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość