Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 20:46


korodujące styki świateł

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

ostry

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 07 lis 2017, 20:54
  • Online: 5h 13m 55s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 8v
  • Lokalizacja: śląsk

korodujące styki świateł

Post01 lis 2018, 15:58

witam. koledzy już kilka razy w klapie bagażnika światła nie świeciły i musiałem czyścić styki, nie miałem z tym problemu. ostatnio przydarzyła mi się taka sytuacja, że kierunki ani z przodu ani z tyłu nie migały tylko świeciły bez przerwy. radio też nie działa. kupiłem specjalny środek do układów elektrycznych ale nie wiem jak dostać się do tylnych lamp i do anteny radiowej?

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: test15510 i 2 gości