Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 13:14


Zakup Golfa VI 2.0 TDI

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

maczo1120

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 29 paź 2018, 19:09
  • Online: 1h 52m 11s
  • Lokalizacja: Grudziądz

Zakup Golfa VI 2.0 TDI

Post29 paź 2018, 19:26

Witam forumowicze, otóż mam okazję nabyć po bardzo okazyjnej ( tak myślę cenie) Golfa 6

rok 2009
przebieg: 140tys (oryginalny potwierdzony)
2.0 TDI 110KM
5 drzwi
Cena około 20 tys
Srebrny metalic
2 komplety opon
Wszystko wydaję się ok jednak nie ma tam "climatronica" Tylko jakaś inna klima, jest 2 strefowa ale nie ma "wyświetlacza"
Radio Aux, tempomat itp
Drzwi są do lekkiej poprawki od strony pasażera (wada kosmetyczna) w sumie nie przeszkadza mi to

Mam pytanie do forumowiczów co to za klima (nie znam się aż tak) I jak wygląda sprawa z tym silnikiem.
Dodam że auto ma ważne opłaty.
Rozrząd wymieniony
Jest mały mankament przy skręcaniu kołami podczas postoju tak jakby kierownica się zablokowała w pewnym momencie, potem już tego nie było
Stąd moje obawy..

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości