Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 03:13


[Diesel] Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Rozrząd, układ korbowy, przepływomierz, turbo, intercooler, układ paliwowy, układ smarowania, sterowanie silnikiem ECM, sterowanie zapłonem, świece, przewody zapłonowe, rozdzielacze, chłodnica, pompa wody, wycieki płynu chłodniczego, przegrzewanie silnika, niedogrzanie silnika, czujniki, wskaźniki temperatury.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
Jeżeli chcesz doprecyzować problem użyj jednego z dostępnych prefixów
  • Benzyna – jeżeli wątek dotyczy benzyniaków
  • Diesel – jeżeli wątek dotyczy ropniaków
  • LPG – jeżeli wątek dotyczy aut zagazowanych
  • All – dla wątków, w których rodzaj paliwa nie jest istotny.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

spiit

Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 15 maja 2013, 17:19
  • Online: 4h 40m 17s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Wroclaw

Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post13 lis 2017, 11:41

CZEŚĆ! Ostatnio zauważyłem wyciek paliwa przy jednym z wtryskiwaczy. Jaki to jest koszt wymiany jednego z wtryskiwaczy i lepiej wymieniać czy regenerować?
Offline
Awatar użytkownika

hoses

Gadatliwy

  • Posty: 226
  • Rejestracja: 29 sie 2017, 18:56
  • Online: 5d 1h 33m 27s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 110KM CXXB
  • Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post13 lis 2017, 12:22

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie nowy, regenerowany czy używka. Oczywiście wiadomo nowy to nowy, ale i cena też nie mała. Sam założyłem temat w ramach powiedzmy sondy wśród forumowiczów http://forum.golf6.pl/mk6-uklad-napedowy/wtryskiwacze-03l130277b-regenerowane-vs-uzywki-t6113.html. Ale w zasadzie to niewiele się dowiedziałem, a że u mnie też ze względu na spalanie wtryski kwalifikują się do wymiany, to się jak na razie waham. Aktualnie pozyskuje wiedzę i części do samodzielnej wymiany. W zasadzie poza samym wtryskiwaczem mam już chyba wszystko :D. Z wymianą utknąłem również z powodu zalania zbiornika specyfikiem LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG, bo efekt przerósł moje oczekiwania jak średnie spalanie spadło o 1.5 litra. Tylko nie wiem ile ten entuzjazm będzie trwał.
Koszt wymiany wtryskiwacza w moim regionie zaczyna się od 40 zł w górę za wymianę + koszt wtryskiwacza. To zależy jak bardzo mocno siedzi. Aczkolwiek w tych silnikach wtryski raczej wychodzą lekko.
Co do wycieku paliwa to musisz sprawdzić skąd to paliwo się sączy. Czasami lubi lać się z przelewu tam jest taki oring.
PS
No i chyba temat nie w tym dziale, a w mk6.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2017, 14:16 przez hoses, łącznie zmieniany 1 raz
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post13 lis 2017, 12:59

Musisz zobaczyć czy jest to napewno paliwo bo może okazać Zosię se jest to olej i cieknie z pokrywy. Mi osobiście cieknie olej z pokrywy. Jeżeli paliwo leci to tylko z przelewów albo z zasilającego i chyba nie jest konieczna wymiana wtrysku. Nowe są drogie kosztuje ponad 2000zl w ASO na znanym portalu aukcyjnym dobry wtrysk to około 500zl w zwyżki i zwrot starego
Offline
Awatar użytkownika

hoses

Gadatliwy

  • Posty: 226
  • Rejestracja: 29 sie 2017, 18:56
  • Online: 5d 1h 33m 27s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 110KM CXXB
  • Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post13 lis 2017, 13:20

A jaki to jest dobry wtrysk za 500 zł, pewnie masz na myśli regenerowany?
Wg mnie sprawny używany wtrysk kupisz już za 250 zł, a może nawet i mniej. Tyle tylko że to loteria. Ale są sprzedawcy gdzie masz od 14 do 30 dni tzw gwarancji rozruchowej, więc troszkę czasu jest na to czy na tym w ogóle da się jeździć.
Nowy wtrysk poza ASO kupisz już za jakieś 1100 zł i to z końcówką S. Choćby tutaj http://allegro.pl/show_item.php?item=7018690919
Offline

spiit

Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 15 maja 2013, 17:19
  • Online: 4h 40m 17s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post13 lis 2017, 14:46

W moim przypadku to było tak że ostatnio miałem wymieniany rozrząd i po wymianie tego rozrzadu dziwnie zaczął mi chodzić silnik z rana po odpaleniu pierwszy raz. Po krótkiej jeździe (5/10min) samochód wracał do swojej dawnej jazdy ale przez te poczatkowe min bylo wyczuwalne lekkie szarpanie auta i silnik troche inaczej chodził. Po podłączeniu pod komputer nic nie wykazało i mechanik zarzekał sie ze pasek byl zrobiony idealnie. nie uwierzyłem i pojechalem do innego mechanika ale ten tez stwierdzil ze jest z rozrządem wszystko w porzadku. Znalazł jednak plame kolo wtryskiwacza i uznał ze samochód może sie tak zachowywac wlasnie z tej przyczyny. tzn Po odpaleniu samochód musiał wyrównać ciśnienie i dlatego rzekomo tak dziwnie chodził silnik.
Offline
Awatar użytkownika

hoses

Gadatliwy

  • Posty: 226
  • Rejestracja: 29 sie 2017, 18:56
  • Online: 5d 1h 33m 27s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 110KM CXXB
  • Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post13 lis 2017, 14:52

Jeśli to paliwo i zbiera się to z przelewu, to nie ma to wpływu na pracę silnika.
PS
Mówiąc szczerze też miałem wymieniany rozrząd i mechanik bije się w piersi że jest OK :D .
Offline

spiit

Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 15 maja 2013, 17:19
  • Online: 4h 40m 17s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post21 lis 2017, 18:50

Po dzisiejszej jeździe Patrzyłem na wtryski i nie ma żadnych śladów paliwa. Auto z rana chodzi na wyższych obrotach (wskazóka tak na 1000ob) a później spada do normalnych obrotów NIE MAM POJĘCIA co to może być.
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post21 lis 2017, 18:59

Jak silnik zimnby to sterownik specjalnie zwiększa obroty chociażby po to aby nagrzać katalizator
Offline

spiit

Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 15 maja 2013, 17:19
  • Online: 4h 40m 17s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post13 maja 2018, 11:56

Niestety to chyba wtryskiwacze...
Zaglądając dzisiaj pod osłonę silnika napotkałem widoczne ślady paliwa na obu wtryskach :/
Jest tu ktoś może z Wrocławia i podpowie mi gdzie najlepiej udać sie z tym problemem?
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post13 maja 2018, 12:38

Kolego upewnij się czy aby napewno to paliwo, jeżeli jednak olej to typowa przypadłość tego silnika ASO wie jak to naprawić chociaż forumowicze tez. Jeżeli paliwo to nie dokręcać przewodów paliwowych tylko przelewy rozbierz wymień oringi i będzie sucho
Offline

Yarro

Nieśmiały

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 27 mar 2015, 14:56
  • Online: 1d 11h 28m 18s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.6tdi
  • Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post28 wrz 2018, 18:58

spiit pisze:Niestety to chyba wtryskiwacze...
Zaglądając dzisiaj pod osłonę silnika napotkałem widoczne ślady paliwa na obu wtryskach :/
Jest tu ktoś może z Wrocławia i podpowie mi gdzie najlepiej udać sie z tym problemem?


Hej Kolego udało ci się ustalić jakiś sprawdzony serwis w okolicy wrocławia?

U mnie dzisiaj wystąpiło dymienie z komory silnika jak się zatrzymywałem. Stanołem na poboczu i zobaczyłem że gniazda wtryskiwaczy są zalane ropą. Zazwyczaj jeździłem krótkie odcinki i może nawet nie zauważyłem że wycieka. dzisiaj silnik miał okazję się zagrzać i zobaczyłem dymienie.
Jeden wtryskiwacz jest wyrażnie mokry - czy przy tej śrubie wtryskiwacza jest jakaś uszczelka? można to rozebrać i uszczelnić - czy tylko regeneracja?
silnik ma przejechane 252tys Golf VI 1,6 TDI 2011/2012 DSG, silnik pracuje równo i nie ma innych objawów utraty mocy lub nie równej pracy.
Offline
Awatar użytkownika

hoses

Gadatliwy

  • Posty: 226
  • Rejestracja: 29 sie 2017, 18:56
  • Online: 5d 1h 33m 27s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 110KM CXXB
  • Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post28 wrz 2018, 19:07

Spokojnie, żadna regeneracja wtryskiwacza nie jest potrzebna bo to nie jest jego przyczyną. Przy śrubie nie ma żadnego uszczelnienia. Śrubą dokręcasz jarzmo, które dociska jednocześnie dwa wtryskiwacze. Każdy wtryskiwacz ma swoje uszczelnienie gniazda, które owszem może puszczać, ale często paliwo leje się z przelewów na wtryskiwaczu tj. z tych wężyków obok wtrysku. Podnieś maskę wyczyść wszystko na sucho, a następnie obserwuj na włączonym silniku skąd się paliwo sączy.


Autor postu otrzymał pochwałę
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post28 wrz 2018, 21:01

Obstawiam ze to nie paliwo a olej j pokrywa się rozszczelniła. Wtryskiwacze nie maja nic z tym wspólnego chociaż jak będziesz robić pokrywę to. I wszystkie uszczelnienia wymienisz ;)
Offline

Yarro

Nieśmiały

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 27 mar 2015, 14:56
  • Online: 1d 11h 28m 18s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.6tdi
  • Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post28 wrz 2018, 21:04

Maciek pisze:Obstawiam ze to nie paliwo a olej j pokrywa się rozszczelniła. Wtryskiwacze nie maja nic z tym wspólnego chociaż jak będziesz robić pokrywę to. I wszystkie uszczelnienia wymienisz ;)


Napisałem wyraźnie że to Paliwo ON. nie olej.
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post29 wrz 2018, 08:25

To jeżeli możesz to wytłumacz mi skad myśl ze ropa? Nie spotkałem die jeszcze z przypadkiem aby komuś tam zbieraka się ropa tylko olej
Offline

Yarro

Nieśmiały

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 27 mar 2015, 14:56
  • Online: 1d 11h 28m 18s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.6tdi
  • Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post02 paź 2018, 10:01

Maciek pisze:To jeżeli możesz to wytłumacz mi skad myśl ze ropa? Nie spotkałem die jeszcze z przypadkiem aby komuś tam zbieraka się ropa tylko olej


Jaka Myśl??? Ja to widziałem dotykałem i czułem. Skończ z pisaniem cały czas że to Olej bo ty tak miałeś.

Ma ktoś pomysł dlaczego ten Wtryskiwacz jest mokry Przy tej srebrnej "Nakrętce" albo bardziej pod nią???
https://drive.google.com/file/d/125KSCh ... sp=sharing
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post02 paź 2018, 11:44

Ehhh jest to nakrętka a nie śruba i jest to różnica. Dobrze opisany problem jest podstawa przy pomocy na forum. Napisałeś ze śruba to razem z kolega hoses myśleliśmy ze chodzi o śrubę trzymająca jarzmo z której to tylko może lecieć olej i nie ON. Z nakrętki zasilającej wtrysk i przelewów może wydobywać się ON ale są to przypadki rzadkie bo wtedy silnik nie pracuje odpowiednio. W twoim przypadku faktycznie wtrysk może okazać się do wymiany nie ryzykowałbym odkręcaniem tej nakrętki aby nie uszkodzić wtrysku lub go osłabić i zostanie przy demontażu w gnieździe a wtedy jest naprawdę nie ciekawie. Polecam go wymienić i mieć święty spokoj, aha jeżeli chcesz aby było to dobrze zrobione to wymień go ze sztuka zaczynajac od podkładki pod wtryskiem kończąc na nowej śrubie jarzma. Stare uszczelnienia mogą puszczać po demontażu i wtedy będzie soe sączyć olej i zalegać w gniazdach. Śruba jest rozciągliwa i może się okazać ze stosując ta sama wtryski będą luźne.
Tyle odemnie
Offline

Yarro

Nieśmiały

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 27 mar 2015, 14:56
  • Online: 1d 11h 28m 18s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.6tdi
  • Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post02 paź 2018, 12:04

Maciek pisze:Ehhh jest to nakrętka a nie śruba i jest to różnica. Dobrze opisany problem jest podstawa przy pomocy na forum. Napisałeś ze śruba to razem z kolega hoses myśleliśmy ze chodzi o śrubę trzymająca jarzmo z której to tylko może lecieć olej i nie ON. Z nakrętki zasilającej wtrysk i przelewów może wydobywać się ON ale są to przypadki rzadkie bo wtedy silnik nie pracuje odpowiednio. W twoim przypadku faktycznie wtrysk może okazać się do wymiany nie ryzykowałbym odkręcaniem tej nakrętki aby nie uszkodzić wtrysku lub go osłabić i zostanie przy demontażu w gnieździe a wtedy jest naprawdę nie ciekawie. Polecam go wymienić i mieć święty spokoj, aha jeżeli chcesz aby było to dobrze zrobione to wymień go ze sztuka zaczynajac od podkładki pod wtryskiem kończąc na nowej śrubie jarzma. Stare uszczelnienia mogą puszczać po demontażu i wtedy będzie soe sączyć olej i zalegać w gniazdach. Śruba jest rozciągliwa i może się okazać ze stosując ta sama wtryski będą luźne.
Tyle odemnie


Super dzięki za info.
Pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

hoses

Gadatliwy

  • Posty: 226
  • Rejestracja: 29 sie 2017, 18:56
  • Online: 5d 1h 33m 27s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 110KM CXXB
  • Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post02 paź 2018, 12:11

Ja bym z czystej ciekawości spróbował dokręcić tą nakrętkę, ale tylko i wyłącznie na wyciągniętym wtrysku. Nie wiem czy pod ta nakrętką powinno i czy jest jakieś uszczelnienie. Jeżeli okaże się że się dało dokręcić, to nic nie stoi na przeszkodzie z powrotem go zamontować i sprawdzić czy dalej się sączy. Jeśli tak to tylko wymiana.
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post02 paź 2018, 13:01

Hoses tylko to trochę marnowanie kasy na uszczelnienie i czasu skoro już stoi unieruchomiony jak mu zdejmiesz wtrysk to zmień go na sprawnego ;)
Offline
Awatar użytkownika

hoses

Gadatliwy

  • Posty: 226
  • Rejestracja: 29 sie 2017, 18:56
  • Online: 5d 1h 33m 27s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 110KM CXXB
  • Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post02 paź 2018, 13:04

Dla mnie to max. 20 minut roboty. Wtryski w tych silnikach wychodzą lekko. Sam swoje już wyjmowałem 2 razy:)
Chociaż mało prawdopodobne, że dokręcenie tej nakrętki coś da:(. Ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :D
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post02 paź 2018, 13:36

To prawda ze wtryskiwacze leciutko siedzą :D możesz próbować mechanika nie warto odwiedzać jeżeli będziesz wiedzieć hak odpowietrzyć odpowietrzyć układ nic nie powinno być probleme. Aha i pamiętaj ze wtryski wychodzą parami ;)
Offline

Yarro

Nieśmiały

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 27 mar 2015, 14:56
  • Online: 1d 11h 28m 18s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.6tdi
  • Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post04 paź 2018, 09:20

Info z Polecanego zakładu zajmującego się wtryskami

"Witam Cieknie z cewki wtryskiwacza i podcieka tez do tego obok. Wystarczy wymienić o-ring pod cewka jednak po rozkręceniu trzeba konciecznie ustawiać ponieważ zmienia się wszystkie parametry. Jesteśmy to w stanie zrobić w jeden dzień jednak trzeba się umówić. Koszt z wyciagnieciem 2szt (trzeba dwa ponieważ sąjedną łapką przykręcane) wymiana podkładek, uszczelnienie i zakodowanie jednego wtryskiwacza to koszt 380zł."
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post04 paź 2018, 09:49

Ciekawe czy śrubę wymieniają :D osobiście pojechałbym do aso z lista części mi potrzebnych i kupił wtryskiwacz po regeneracji niż tego dawał do rozbiórki. Cieknie z cewki, nie wiadomo czy nie padnie w przyszłości coś innego z tym wtryskiem.

Ps. Jeżeli jednak zdecydujesz się na ich usługę nalegaj aby po zakodowaniu wtrysku zrobili korekcje minimalnych dawek wtryskowych, inaczej będzie więcej palić i może poszarpywac i niech ci nie wmówią ze nie potrzeba. Trwa to około 30min a napewno nie zaszkodzi
Offline

Yarro

Nieśmiały

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 27 mar 2015, 14:56
  • Online: 1d 11h 28m 18s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.6tdi
  • Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Re: Wtryskiwacz paliwa GOLF 6 1.6 TDI

Post11 paź 2018, 20:06

Wyciek zlikwidowany pęknięty był Oring na wtryskiwaczu (prawie przerwany) koszt wyjęcia wszystkich wtryskiwaczy i sprawdzenia na maszynie z wydrukiem i uszczelnienie cieknącego - 425zł

Aha z programowaniem.

Wróć do Mechanika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość