Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:36


Regulacja lusterek czasem działa a czasem nie

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

XKijuX

Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 16 kwie 2017, 02:26
  • Online: 8h 12m 39s
  • Auto: Golf 6 2009
  • Silnik: 2.0 110km
  • Lokalizacja: Gdansk

Regulacja lusterek czasem działa a czasem nie

Post09 gru 2017, 12:20

Witam mam taki problem ponieważ czasami działa a czasami nie opuszczanie szyb składanie lusterek czy regulacja a również przy wrzuceniu wstecznego lusterka nie idą w dół nie mam pojęcia czemu tak jes . Zastanawiam się czy wystarczy wymienić regulacje lusterek i przełączników szyb czy problem jest gdzieś indziej
Offline
Awatar użytkownika

shark__

Stały Bywalec

  • Posty: 393
  • Rejestracja: 22 paź 2012, 09:54
  • Online: 7d 5h 57m 25s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Piekary Slaskie

Re: Problem z Regulacja lusterek i przełącznikiem

Post09 gru 2017, 13:49

Przy wrzuceniu wstecznego tyko jedno lusterko idzie w dół, prawe. I dzieje się to w określonych warunkach. Instrukcja w łapki i poczytaj.
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Regulacja lusterek czasem działa a czasem nie

Post09 gru 2017, 19:20

Jak masz problem z aku to napięcie spada poniżej wartośći zasilania sterowników drzwi w których jest pamięć opuszczania i podnoszenia szyb a także opuszczania lusterka wstecznego

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline

XKijuX

Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 16 kwie 2017, 02:26
  • Online: 8h 12m 39s
  • Auto: Golf 6 2009
  • Silnik: 2.0 110km
  • Lokalizacja: Gdansk

Re: Regulacja lusterek czasem działa a czasem nie

Post12 gru 2017, 13:55

Akmulator mam nowy , ogólnie wyskakuje błąd pokrętło regulacji lusterk i przełączniki szyb tylko od kierowcy
Offline

Sans

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 04 paź 2018, 19:30
  • Online: 2h 22m 8s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 80KM
  • Lokalizacja: Częstochowa

Re: Regulacja lusterek czasem działa a czasem nie

Post04 paź 2018, 19:57

Temat trochę nie świeży, ale nie chcę zakładać nowego, a wystąpił u mnie ten sam problem. Przez jakiś czas raz działało, a raz nie. Obecnie od dwóch dni nie działa składanie i regulacja lusterek oraz jeden tryb otwierania szyby w drzwiach kierowcy (szybkie opuszczanie), a także chyba nie działa przycisk otwierania drzwi (ten za drzwiach kierowcy - zamknąć się da, ale otworzyć już nie). Może udało Ci się rozwiązać ten problem u siebie i możesz napisać co było przyczyną takiego stanu rzeczy, albo ktoś z was ma jakiś pomysł czym może być to spowodowane. Z góry dzięki za wszelkie informacje.
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Regulacja lusterek czasem działa a czasem nie

Post05 paź 2018, 13:37

Miałem problem również z przełącznikiem do otwierania drzwi i opuszczaniem szyby kierowcy. Rozebrałam wszystko przełącznik od otwierania nie działa bo się „wysluzyl” do zamykania mniej używany i dlatego działa. Ja to rozebrałam cały do myjki ultradźwiękowego wrzuciłem i popryskalem kontaktem do styków. Działa do dzisiaj grubo 2lata działa i nic się nie dzieje.
Ps. Przełącznik do szyb naprawiłem w ten sam sposób, co do lusterek się nie wypowiem :(

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość