Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 10:55


Koło zapasowe - MK6

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Inne pytania techniczne, których nie da się zaklasyfikować do jednego z istniejących działów.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga:
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

goses

Nieśmiały

  • Posty: 41
  • Rejestracja: 26 sie 2018, 14:48
  • Online: 3d 1h 7m 40s
  • Auto: Golf VI 2009
  • Silnik: CBAB
  • Lokalizacja: Podlaskie

Koło zapasowe - MK6

Post06 wrz 2018, 08:25

Witam, mam pytanie o koło zapasowe w Golfach VI, czy są wersje z kołem pełnowymiarowym?
ponieważ u siebie mam dojazdówkę 15", a wcześniej miałem Golfa IV w którym było pełnowymiarowe koło 16", myślałem by przełożyć hehe 8-) ale wytłoczenie bagażnika za płytkie i podłoga byłaby nie równa..

dodatkowo nie mam w tej dojazdówce żadnej wytłoczki, więc podnośnik i klucz do kół leży luzem, co średnio mi się podoba, stąd też pytanie czy jest wytłoczka do dojazdówek 15" ? jaki kod na to, gdzie to można nabyć :-k
Offline

rafal111

Nieśmiały

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 07 lip 2018, 17:22
  • Online: 5d 12h 41m 56s
  • Auto: VW Golf 6
  • Lokalizacja: Gliwice

Re: Koło zapasowe - MK6

Post06 wrz 2018, 11:12

Ja mam pełne koło. Jest wytłoczka ze styropianu i po bokach też taki styropian ze schowkami pod wykładziną bagażnika.
Offline

goses

Nieśmiały

  • Posty: 41
  • Rejestracja: 26 sie 2018, 14:48
  • Online: 3d 1h 7m 40s
  • Auto: Golf VI 2009
  • Silnik: CBAB
  • Lokalizacja: Podlaskie

Re: Koło zapasowe - MK6

Post07 wrz 2018, 06:51

Ok, to dziwne że robili dwie wersje, ciekawe czym to spowodowane...

Czy ktoś wie czy jest taka wytłoczka do koła dojazdowego 15"? jaki kod? bo na necie tego sporo a nie chciałbym złego kupić.

Wróć do Pozostałe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości