Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:29


Ilość pinów w lusterku

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Inne pytania techniczne, których nie da się zaklasyfikować do jednego z istniejących działów.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga:
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

esper441

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 22 sie 2018, 16:09
  • Online: 23m 9s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 Trendline
  • Lokalizacja: Siedlce

Ilość pinów w lusterku

Post22 sie 2018, 16:27

Panie i Panowie, mam problem :(
Rozwaliłem prawe lusterko w swoim Golfie 6. Jestem na etapie szukania zamiennika. I tu od razu napotykam na pierwszy problem - ilość pinów w lusterku. Widzę, że są wersje 6, 7, 10, a nawet 13 pinowe...
Wiem, że najprościej byłoby to sprawdzić wyjmując uszkodzone lusterko, ale biorąc pod uwagę ilość czynności koniecznych do demontażu lusterka w tym aucie, chciałbym za jednym zamachem zdjąć stare i założyć nowe.
Podaje dane swojego autka:
VW Golf VI 1.4 Trendline 80 KM, 59 kW, benzyniak, rok. prod 2010.
Jest to najprostsza wersja, bez żadnych udziwnień. Lusterka nie są składane.
Czy na podstawie powyższych informacji da się ustalić jakie lusterko będzie pasować do tego modelu?

Co mnie jeszcze zastanawia, to fakt iż moje lusterko miało prostą plastikową i czarną obudowę nielakierowaną, natomiast 99% lusterek do tego modelu dostępnych na allegro jest lakierowana... Czy to moje lusterko jest więc takie wyjątkowe czy też mam po prostu pecha ze znalezieniem egzemplarza nielakierowanego?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Pozdrawiam,
Łukasz
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Ilość pinów w lusterku

Post22 sie 2018, 16:36

Ilość pinów jeżeli lusterko jest tylko elektrycznie regulowane i podgrzewane to 6
Lusterko kup używane oryginalne i jeżeli nie było lakierowane to bardzo biedna wersja golfa pewnie klamki tez nie lakierowane. Zdejmij oba i polakieruj w kolor nadwozia bo są one tak zwane gruntowane

Wróć do Pozostałe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości