Dzisiaj jest 29 mar 2024, 02:48


Ustawienia klimatronika

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Układ klimatyzacji, układ wentylacji, ogrzewania wnętrza oraz Webasto

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

dxtr71

Nieśmiały

  • Posty: 20
  • Rejestracja: 07 cze 2018, 10:46
  • Online: 13h 16m 43s
  • Auto: Golf VI Variant
  • Silnik: CFHC 2.0TDI 140KM
  • Lokalizacja: Wrocław

Ustawienia klimatronika

Post16 lip 2018, 08:59

Na panelu klimatronika w Golfie mam opcję Auto. Niby wiem co ona robi, ale zastanawia mnie, dlaczego ma dwie diodki kontrolne i dwa osobne ustawienia? Czym różnic się auto numer 1 od auto numer 2? Kiedy przełączam, to na wyświetlaczu radia zmienia się jakby tylko pozycja wiatraczka. Z góry dzięki za odopowiedzi.
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Ustawienia klimatronika

Post16 lip 2018, 09:49

Auto LOW i Auto HIGH chyba nie muszę wyjaśniać, ustawiasz sobie temperaturę i po naciśnięciu auto samochód sam sobie dostosuje prędkość wiatraka a zależnie od trybu uzyska on szybko albo wolniej zadana temperaturę
Offline

dxtr71

Nieśmiały

  • Posty: 20
  • Rejestracja: 07 cze 2018, 10:46
  • Online: 13h 16m 43s
  • Auto: Golf VI Variant
  • Silnik: CFHC 2.0TDI 140KM
  • Lokalizacja: Wrocław

Re: Ustawienia klimatronika

Post16 lip 2018, 10:05

Piękne dzięki :). Teraz rozumiem.

Wróć do Układ klimatyzacji i ogrzewania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron