Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:00


Listwy progowe golf VII gtd

Moderator: flo

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

andrzejos1989

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 19 lip 2016, 18:50
  • Online: 1d 20h 24m 26s
  • Auto: VW Golf VII
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: WLKP

Listwy progowe golf VII gtd

Post24 cze 2018, 13:40

Witam, jestem w trakcie modyfikacji mojego Golf VII 2 tdi na GTD. Czy zakładał ktoś może listwy progowe od modelu gtd GTi ? Jest dużo roboty z tym ? I czy potrzebna jest listwa zewnętrzna jak i wewnętrzna (mocowana do progu) ? Z góry dzięki za pomoc
Offline
Awatar użytkownika

piotrekp

Aktywny

  • Posty: 103
  • Rejestracja: 21 lip 2015, 23:02
  • Online: 13d 4h 49m 37s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI CHPA 180KM
  • Lokalizacja: Krakow

Re: Listwy progowe golf VII gtd

Post24 cze 2018, 18:35

W metalowym progu na samochodzie musisz wykonać 12 dziur i wkręcic kołki montażowe, na to nasuwasz plastikowy próg i kontrujesz śrubką. Robota dla odważnych :D
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Listwy progowe golf VII gtd

Post25 cze 2018, 08:19

Wystarczy na klej do szyb założyć bez żadnego wiercenia progu i montowania jak fabryka.
Offline

andrzejos1989

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 19 lip 2016, 18:50
  • Online: 1d 20h 24m 26s
  • Auto: VW Golf VII
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: WLKP

Re: Listwy progowe golf VII gtd

Post17 sie 2018, 10:50

A czy jest jeszcze jakiś inny, szybciej schnący klej, niż ten do szyb ? Nie ukrywam zrobiłem dzis przymiarkę na taśmę dwustronna i słabo to widzę jak ten klej szybko nie chwyci. A na dodatek jestem teraz w DE wiec o dobrego fachowca ciężko ...

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości