Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:09


Wiązka elektryczna do sterownika haka

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

mzeberek

Sympatyk

  • Posty: 69
  • Rejestracja: 19 gru 2013, 20:46
  • Online: 19d 23h 30m 53s
  • Pochwały: 6
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CGGA 1.4 59kW
  • Lokalizacja: Grójec

Wiązka elektryczna do sterownika haka

Post12 lis 2014, 13:27

Cześć,
Interesuje mnie wiązka elektryczna miedzy sterownikiem haka a „resztą samochodu”. Ponieważ ceny są dosyć wysokie, chcę sam zrobić wiązkę przewodów do sterownika haka (hak wraz z wiązką do niego oraz sterownik kupię na allegro). W związku z tym proszę o pomoc w zidentyfikowaniu kilku numerów części. (Wzoruję się na Westfalii)
Części o numerach: 11, 13, 14, 15, 16
Domyślam się, że:
14 to 1C0 973 119B
15 to 1K0 973 333

Pozdrawiam,
Maciek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Maciek
Offline
Awatar użytkownika

spwod

Stały Bywalec

  • Posty: 302
  • Rejestracja: 11 lut 2014, 08:39
  • Online: 43d 18h 12m 7s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Jetta 2014
  • Silnik: CUUB 2.0 TDI 150KM
  • Lokalizacja: Pomorskie

Re: Wiązka elektryczna do sterownika haka

Post12 lis 2014, 14:57

Westfalia ma dwa moduły elektryczne, ten tańszy podłącza się poza szyną CAN, nie masz wtedy informacji np. o spalonej żarówce w przyczepie.
Mam jakąś volkswagenowską wiązkę od haka - dostałem na otarcie łez od handlarza z allegro (od którego kupiłem w komplecie hak z elektryką, której mi to w komplecie nie dosłał), mogę zrobić wieczorem zdjęcia i podesłać na PW, żebyś zobaczył jak to wygląda i czy Ci się w ogóle przyda.
Mam tez moduł haka, numer podam później bo teraz nie pamiętam (pisałem o tym gdzieś na forum), [...CIACH...]
Ostatnio zmieniony 12 lis 2014, 22:10 przez Almighty, łącznie zmieniany 2 razy
Powód: Regulamin forum punkt 2.10
Offline

mzeberek

Sympatyk

  • Posty: 69
  • Rejestracja: 19 gru 2013, 20:46
  • Online: 19d 23h 30m 53s
  • Pochwały: 6
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CGGA 1.4 59kW
  • Lokalizacja: Grójec

Re: Wiązka elektryczna do sterownika haka

Post13 lis 2014, 09:15

Cześć,
Właśnie interesuje mnie ten bardziej rozbudowany (pod szynę CAN). Większość dostępnych to te uniwersalne, przeglądałem instrukcje montażu i Westfalia ma ten, który jest najbardziej zbliżony do seryjnego.
Daj znać, jaką masz tą wiązkę, będę miał mniej pracy.
I idąc dwutorowo, czy ktoś wie, jakie ma numery mają te kostki11,13,14,15,16? (Najbardziej interesuje mnie ten 11)
Maciek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Maciek
Offline

Robertt0

Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 31 sty 2016, 11:23
  • Online: 1h 14m 56s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI 105 KM
  • Lokalizacja: podkarpacie

Re: Wiązka elektryczna do sterownika haka

Post04 mar 2018, 16:21

Panowie

Mam problem z instalacją elektryczna w haku *golf VI z 2010 r.
Otóż hak jest oryginalnie zamontowany- zapinany za pomocą kluczyka wyzuwane gniazdo instalacji elektrycznej.
Problem jest z tym że dopinając przyczepkę stosując wcześniej przejściówkę nic nie działa w instalacji elektrycznej.
Sprawdzałem sam za pomocą żarówki w gnieździe haka prąd jest żarówka świeci; ale nie działa tak jak należy np. brak kierunkowskazów żarówka nie miga.
Pomóżcie co może być przyczyną?

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości