Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 01:41


Radio w Golf VII GTI.

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: flo

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

StoneKnight

Nieśmiały

  • Posty: 29
  • Rejestracja: 26 gru 2017, 23:13
  • Online: 13h 34m 59s
  • Auto: Golf VII GTI
  • Silnik: 2.0t
  • Lokalizacja: Kraków

Radio w Golf VII GTI.

Post25 lut 2018, 10:44

Cześć.

Posiadam wizualnie takie same radio co na przedstawionych zdjęciach.
Wydaje mi się, że większość Golfów z Ameryki posiada albo radio z navi albo bez.

Pierwsze to zdziwiło mnie, że ma opcję mapy i język polski, gdzie ja przy takim samym radiu nie mam takiej opcji.
Wie ktoś coś na ten temat?

Obrazek

Obrazek

Foty znalezione na aukcji w PL.
Offline
Awatar użytkownika

greg2

Senior Moderator

  • Posty: 1004
  • Rejestracja: 04 cze 2013, 15:45
  • Online: 132d 21h 14m 9s
  • Pochwały: 23
  • Auto: Golf VII GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Radio w Golf VII GTI.

Post25 lut 2018, 11:48

To co wkleiles to uruchomione Apple Car czyli tak naprawde w tym trybie radio dziala jako wyswietlacz tego co dziala na telefonie
Offline

StoneKnight

Nieśmiały

  • Posty: 29
  • Rejestracja: 26 gru 2017, 23:13
  • Online: 13h 34m 59s
  • Auto: Golf VII GTI
  • Silnik: 2.0t
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Radio w Golf VII GTI.

Post25 lut 2018, 23:22

greg2 pisze:To co wkleiles to uruchomione Apple Car czyli tak naprawde w tym trybie radio dziala jako wyswietlacz tego co dziala na telefonie


Rozumiem, chodź u siebie nigdzie nie mogę znaleźć opcji zrzutu ekranu, jedynie kontakty i muzyka poprzez bluetooth.
Potrzebna do tego jakaś apka na telefonie czy może konfiguracja radia?
Offline
Awatar użytkownika

greg2

Senior Moderator

  • Posty: 1004
  • Rejestracja: 04 cze 2013, 15:45
  • Online: 132d 21h 14m 9s
  • Pochwały: 23
  • Auto: Golf VII GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Radio w Golf VII GTI.

Post25 lut 2018, 23:28

Oczywiscie telefon musi to wspierac ale dodatkowo jezeli radio to obsluguje to potrzebna jest licencja do zakupienia i aktywacja w VW, sa juz takie watki na forum o Apple Car/Android Auto/Mirror Link takze poszukaj to dowiesz sie wiecej.


Autor postu otrzymał pochwałę

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość