Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 04:57


Automatyczne otwieranie bagażnika GOLF 7

Moderator: flo

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

krzysztof.osak

Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 07 gru 2015, 10:10
  • Online: 18h 49m 9s
  • Auto: VW GOLF 7 Hatchback
  • Silnik: 2.0 TDI 150KM
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

Automatyczne otwieranie bagażnika GOLF 7

Post11 wrz 2017, 17:04

Witam Wszystkich,Czy zna ktoś patent na automatyczne otwieranie klapy bagażnika z pilota, chodzi mi o wymianę siłowników na mocniejsze, bądź dodanie odpowiednich sprężyn? Z góry dziękuję.
Offline

acoustic

Sympatyk

  • Posty: 54
  • Rejestracja: 22 lut 2013, 20:29
  • Online: 9d 2h 20m 39s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf 7 Comf.
  • Silnik: 1.2 TSI 110PS
  • Lokalizacja: slask

Re: Automatyczne otwieranie bagażnika GOLF 7

Post11 wrz 2017, 18:18

Offline

krzysztof.osak

Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 07 gru 2015, 10:10
  • Online: 18h 49m 9s
  • Auto: VW GOLF 7 Hatchback
  • Silnik: 2.0 TDI 150KM
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Automatyczne otwieranie bagażnika GOLF 7

Post12 wrz 2017, 08:57

Dzięki kolego za stronkę. Natomiast gdzie teraz zakupić taki zestaw szukam po necie ale narazie nic nie znalazłem na polskich stronach.Jak coś znajdę dam znać dla innych chętnych.
Offline

Rysiek

Aktywny

  • Posty: 102
  • Rejestracja: 08 sie 2015, 11:36
  • Online: 3d 21h 38m 38s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Krakow

Re: Automatyczne otwieranie bagażnika GOLF 7

Post15 wrz 2017, 21:17

Witam ! Interesowałem sie tym tematem i znalazłem producenta w Krośnie . Na dzień dzisiejszy jeszcze ich niema do Golfa 6 i 7 . Podaje namiary 663 438 857. 726 845 971. eaz2@wp.pl. Po zamontowaniu siłowników trzeba jeszcze wejść w program i odblokować otwieranie . Pozdrawiam

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość