Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 03:51


2.0 R na co zwrócić uwagę

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

rajek

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 27 kwie 2017, 09:27
  • Online: 1h 52m 27s

2.0 R na co zwrócić uwagę

Post27 cze 2017, 08:40

Nie mogę nigdzie tego znaleźć i nie wiem czy to odpowiedni dział, ale za nim mnie zlinczujecie :) to chciałbym dowiedzieć się na co zwrócić uwagę podczas zakupu golfa 6 r, a także co się lubi z czasem popsuć :). Nie wiem z jakiego źródła, ale słyszałem że silniki przed 2012r. lubią wpieprzać dużo oleju. Z góry dzięki za pomoc
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: 2.0 R na co zwrócić uwagę

Post27 cze 2017, 12:12

Na wszystko jak przy kazdym aucie, w tym samochodzie nie ma jakoś wiele rzeczy do psucia, chyba że ktoś to auto katował i uzywał tylko do scigania...

Silnik 2.0 w Modelu R jest inny niz w zwykłym gti, czy też pije olej nie wiem...
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron