Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 04:30


MK7 1.8 TSI

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

piotrekp

Aktywny

  • Posty: 103
  • Rejestracja: 21 lip 2015, 23:02
  • Online: 13d 4h 49m 37s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI CHPA 180KM
  • Lokalizacja: Krakow

MK7 1.8 TSI

Post07 cze 2017, 15:43

Hej,

Rozglądam się w ofertach MK7 i wpadł mi w oko mi model z silnikiem 1.8 TSI. Z tego co wiem, wychodził on jedynie w Ameryce, więc liczę się z tym, że są to samochody po przygodach - pytanie jak dużych?
Czy da się zweryfikować w jakim stanie taki samochó przyjechał do Europy? Opłacalne jest też sciąganie samochodów kosmetycznie uszkodzonych czy też każdy z nich to ulep?
Offline
Awatar użytkownika

Mars

Stały Bywalec

  • Posty: 498
  • Rejestracja: 01 kwie 2014, 23:39
  • Online: 14d 2h 12m 39s
  • Auto: VW Golf 6 GTD
  • Silnik: 2.0 TDI 170km
  • Lokalizacja: PL

Re: MK7 1.8 TSI

Post07 cze 2017, 18:38

Jak kolega chce bawic sie w sciaganie z ameryki, to polecam je bardzo ale to bardzo porzadnie sprawdzic, wyslac tez vin na autoDNA.pl . Osobiscie na Twoim miejscu radzilbym szukac czegos z niemiec, chociaz i tam pelno handlarzy i ciezko cos trafic, ale pewniejsze to niz amerykaniec wedlug mnie. Powodzenia!
Offline
Awatar użytkownika

piotrekp

Aktywny

  • Posty: 103
  • Rejestracja: 21 lip 2015, 23:02
  • Online: 13d 4h 49m 37s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI CHPA 180KM
  • Lokalizacja: Krakow

Re: MK7 1.8 TSI

Post07 cze 2017, 19:36

Tylko z Niemiec albo 1.4 tsi albo 2.0 GTI a tutaj już różnica w cenie jest bardzo duża.
Offline

lukash

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 19 cze 2014, 08:07
  • Online: 3d 9h 54m 26s
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI CHPA 140KM
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: MK7 1.8 TSI

Post08 cze 2017, 09:26

Jeśli dobrze kojarzę to 1.8 tsi był też dostępny w Niemczech dla "normalnego golfa" (hatchback). Jest też montowany w wersji Alltrack dostępnej również na rynku polski, ale nie wiem czy ten model znajduje się w kręgu Twoich zainteresowań.
Również uważam, że łatwiej będzie znaleźć auto w dobrym stanie w Niemczech niż ściągać auto z USA.
Offline
Awatar użytkownika

Mars

Stały Bywalec

  • Posty: 498
  • Rejestracja: 01 kwie 2014, 23:39
  • Online: 14d 2h 12m 39s
  • Auto: VW Golf 6 GTD
  • Silnik: 2.0 TDI 170km
  • Lokalizacja: PL

Re: MK7 1.8 TSI

Post09 cze 2017, 12:47

lukash pisze:Jeśli dobrze kojarzę to 1.8 tsi był też dostępny w Niemczech dla "normalnego golfa" (hatchback). Jest też montowany w wersji Alltrack dostępnej również na rynku polski, ale nie wiem czy ten model znajduje się w kręgu Twoich zainteresowań.
Również uważam, że łatwiej będzie znaleźć auto w dobrym stanie w Niemczech niż ściągać auto z USA.


1.8 tsi wystepowal w mk6 w EU, a w mk7 tylko w alltracku z tego co wiem,a reszta USA, choc dziwne, bo seat leon w polsce byl dostepny w 1.8 tsi, czemu wiec nie dali tego silnika do golfa mk7? :-k

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości