Dzisiaj jest 19 mar 2024, 12:28


Power box OBD2

Modyfikacje mechaniczne wpływające na osiągi naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Modyfikacje silnika oraz modułów elektronicznego sterowania silnikiem, układu napędowego i paliwowego w celu uzyskania większej mocy oraz momentu obrotowego, które to przekładają się na większe przyśpieszenia oraz wyższe prędkości maksymalne.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Author

Aktywny

  • Posty: 110
  • Rejestracja: 23 mar 2015, 09:50
  • Online: 2d 1h 29m 12s
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 Tsi 140 km
  • Lokalizacja: Pyskowice

Power box OBD2

Post29 maja 2017, 20:59

Witam jak w temacie na Allegro znajomy znalazł takie cudo jak power box , kto testował może wyrazić swoją opinie ? Są jakieś inne za około 100 zł ten ponad 500 zł działa to ?
Offline
Awatar użytkownika

by kamil

Aktywny

  • Posty: 177
  • Rejestracja: 09 sie 2016, 09:45
  • Online: 5d 9h 46m 20s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 tdi
  • Lokalizacja: Szczucin

Re: Power box OBD2

Post29 maja 2017, 21:37

sam nigdy tego w swoim aucie nie miałem aczkolwiek znajomy co ma warsztat i robi takie rzeczy jak czipy itp to mowil ze ani jednego nie założył bo szkoda silnika nikomu tego nie proponuje a zawsze odradza a z opinii w necie tez można wywnioskować ze lepiej omijać to szerokim lukiem.
sensowna modyfikacja w moc jest czip pisany pod dane auto a nie gotowiec,wiadomo kosztowne ale silnika nie niszczy jak robi to ktoś z głową:)
Offline

Author

Aktywny

  • Posty: 110
  • Rejestracja: 23 mar 2015, 09:50
  • Online: 2d 1h 29m 12s
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 Tsi 140 km
  • Lokalizacja: Pyskowice

Re: Power box OBD2

Post29 maja 2017, 21:40

Ja chciałem u siebie 1.4 tsi caxa zrobić chipa to tylko mi namieszali turbo 1.7 pompuje a chip kazał 1,9 i błąd się zapałał wygrali oryginał jest Ok po czym znowu próba wgrania mapy to wykres się rozpada :/
Offline
Awatar użytkownika

TuneFORCE

Sympatyk

  • Posty: 78
  • Rejestracja: 27 lip 2012, 20:49
  • Lokalizacja: Poznań
  • Online: 19h 31m 8s
  • Auto: Golf
  • Silnik: CDLF

Re: Power box OBD2

Post30 maja 2017, 19:46

Odpuść temat ;-) Te silniki ciężko wystroić modyfikując program, a co dopiero będzie się działo po podpięciu takiego wynalazku :-)

Wróć do Tuning mechaniczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość