Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 08:26


montaż wagnera

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Doposażenie samochodu, wymiana na nowsze elementy/systemy, montaż asystentów (Park Assist, Light Assis, ACC, itp.) – czyli wszelkie modyfikacje wpływające na polepszenie funkcjonalności).

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Cichyelk

Sympatyk

  • Posty: 80
  • Rejestracja: 04 mar 2015, 00:59
  • Online: 5d 9h 23m 44s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: Cavd
  • Lokalizacja: Elk

montaż wagnera

Post26 gru 2016, 17:17

mam pytanie czy ktoś montował intercooler z wagnera dużo jest przeróbek ?
Offline
Awatar użytkownika

Kevin

Aktywny

  • Posty: 175
  • Rejestracja: 27 mar 2015, 21:16
  • Online: 2d 8h 59m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf VI R
  • Silnik: CDLF+++
  • Lokalizacja: Slask

Re: montaż wagnera

Post07 lut 2017, 09:31

Teraz dopiero zauważyłem pytanie...w swojej eRce sam wymieniałem cooler na ori z s3 a wiec... jeśli chcesz wsadzić cooler przede wszystkim trzeba się zaopatrzyć w śruby bo obecny masz cooler ma plastikowe boki i do niego są śruby dedykowane do plastiku bez klasycznego drobnego gwintu a ten szeroki jak np. maja blachowkręty. U mnie miałem wszystko ori, cooler z s3 tez nowy z aso i nie mogę powiedzieć ze pasowało wszystko w 100% idealnie

co do Wagnera to jest przereklamowany, sa coolery w okolicy 1000zł która maja takie same przepływy jak Wagner.
jeśli jzu chcesz tyle pieniędzy wydać to lepiej kupić cooler z firmy Forge, koszty podobne a ma o niebo lepsze przeływy i lepiej chłodzi.

jeśli nie chcesz mocy powyżej 360-370ps to kupowanie Wagnera jest strzałem kulą w płot, już lepiej kupić cooler z s3 za ok 1400zła reszte pieniędzy i pewnie cos dołozyc do turbo k04 lub porządnych wydech
Pozdrawiam
Krzysiek

.:R
Offline

Cichyelk

Sympatyk

  • Posty: 80
  • Rejestracja: 04 mar 2015, 00:59
  • Online: 5d 9h 23m 44s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: Cavd
  • Lokalizacja: Elk

Re: montaż wagnera

Post18 lut 2017, 12:28

dzięki za odp ale juz dawno sobie poradziłem śruby były w zestawie wszystko pasowało p&p i sylikony też wszystkie pasowały więc powiem tak ta jakość powala na łopatki wiem że s3 tańszy ale Wagner jednak bije na łeb cooler s3 i można lecieć potem z wiekszymi modami sidmotorsport pisał że spokojnie można pod 500 nawet krzesać.

Wróć do Retrofitting

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron