Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:00


Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Prywatne oferty sprzedaży

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum Prywatne oferty sprzedaży części, audio, samochodów, opon, felg lub innych elementów samochodowych

Uwaga
  1. Prywatne oferty sprzedaży mogą dotyczyć jedynie pojedynczych elementów (Jedno ogłoszenie = jeden element). Jeżeli masz zamiar handlować większą ilością towaru zapoznaj się z zasadami działu Oferty komercyjne.
  2. Oferty sprzedaży muszą zawierać cenę sprzedaży. Oferty bez ceny sprzedaży będą natychmiast usuwane.
  3. Ogłoszenia będą automatycznie usuwane po ok. 3 miesiącach od daty ostatniego postu, dlatego proszę nie prosić o ich usunięcie.
  4. Maksymalnie 5 ogłoszeń per użytkownik.
  5. Zakaz komentowania, uszczegóławiania oferty oraz prowadzenia dyskusji w ogłoszeniach tego działu (za wyjątkiem pkt. 7 i 8). Wszelkie szczegóły oferty należy precyzować bezpośrednio ze sprzedającym poprzez wiadomości prywatne.
  6. Temat ma identyfikować treść oferty. W przypadku zbyt ogólnego tematu lub opisu oferty - ogłoszenie zostanie usunięte.
  7. Zakaz podbijania oferty np. poprzez Up, aktualne, itp. Jedyna dopuszczalna forma podbicia oferty to obniżenie jej ceny. Nie stosowanie się do tej zasady będzie skutkowało usunięciem oferty.
  8. Jeżeli Twoja oferta nie jest już aktualna, to poinformuj o tym fakcie bezpośrednio w wątku np. sprzedane, nieaktualne, itp..
  9. Administracja nie jest stroną ani nie ponosi żadnej odpowiedzialności związanej zarówno z treścią oferty, jak i jej finalizacją.
  10. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum

Temat ogłoszenia powinien być zgodna z poniższym szablonem:
Temat: [prefix] Krótki opis np. [Opony] Goodyear UG8 - zimówki z 2011 - 1 sezon

Ostatnia modyfikacja: 2018-06-24
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

v6tdi

Aktywny

  • Posty: 128
  • Rejestracja: 14 lip 2013, 18:45
  • Online: 12d 14h 18m 46s
  • Pochwały: 1
  • Auto: GOLF V GOLF VI
  • Silnik: 1.9 TDI 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Pomorskie

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post19 sty 2017, 21:49

Polecam użytkownika spwod,towar ok dzięki wielkie :mrgreen:
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post24 sty 2017, 10:45

z żalem chce kolegów poinformować że miałem/mam nieprzyjemne problemy z kolegą z naszego forum którego postrzegałem jako poważnego gdyż nie jeden raz rozmawialiśmy itp.
Chodziło o lampkę podsufitki. Kase przelałem na konto bo to przecież marmi jeszcze przed świętami ( chyba 24.12.2016)
niestety lampki nie otrzymałem - bo zawsze coś. ja nawet numeru nadania nie mogłem otrzymać.w telefonicznej rozmowie także jakieś problemy. nie odpisywał na smsy a na forum się udzielał i handlował dalej.
Ja rozumiem że są rożne sytuacje życiowe/losowe ale wystarczy o tym powiedzieć napisać lub że zwyczajnie się zapomniało.
Poniżej dowód iż starałem się wykazać zrozumieniem
Niby przelał kasę w tamtym tygodniu. do dziś do 10 kasy na koncie brak.
( z rozmowy wykreśliłem kawałek rozmowy o nr telefonu innego kolegi)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline

lkgh

Stały Bywalec

  • Posty: 462
  • Rejestracja: 24 lis 2013, 17:15
  • Online: 12d 6h 55m 49s
  • Pochwały: 1
  • Auto: golf VI
  • Silnik: 2.0 TDI 175koni
  • Lokalizacja: Haarlem

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post03 lut 2017, 14:24

No niestety tez nie polecam robienia interesow z Marmi.
Kupilem u niego szuflade, miala byc fajna....przyszla taka porysowana ze na nic sie nie nadaje, lezy w piwnicy. Od razu jak otworzylem paczke to napisalem...no I wtedy zaczely sie schody. Najpierw nie odpisywal (a przeczytal wiadomosci), pozniej odpisywal lakonicznie, w koncu dalem sobie spookoj...widocznie o to mu chodzilo :D

Wiecej zachodu niz to bylo warte
Offline

kowalwalcz

Nieśmiały

  • Posty: 43
  • Rejestracja: 16 paź 2016, 19:40
  • Online: 10d 15m 10s
  • Auto: nie golf
  • Silnik: cayd
  • Lokalizacja: de

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post08 lut 2017, 20:40

Dziś otrzymałem paczkę od kolegi Agolf6. Początkowo myślałem, że jest prezesem na poczcie bowiem paczka na drugi koniec Polski dojechała w 24H. Jednak po otrzymaniu paczki pomyślałem, że to musi być człowiek wcześniej związany z Amazonem bo nikt by paczki lepiej nie zapakował (panel climatic zawinięty w folię bąbelkową potem włożony do pokrowca powietrznego na koniec zabezpieczony w kartonie styropianem), odnoszę wrażenie, że zapakowanie tego było droższe niż przedmiotowy panel. Po rozpakowaniu paczki okazało się, że moje dociekania na nic się zdały i nie jest on ani człowiekiem z Amazona ani prezesem poczty, wyciągnięty panel okazał się nowy więc chyba idą tu solidne powiązania z rodziną kulczyka... Tak czy siak nie wiem w sumie już sam jaką korporację reprezentuje kolega Agolf6 jednak jest to mało istotne bowiem okazał się bardzo rzetelnym człowiekiem a to w dzisiejszych czasach jest wielką zaletą

Mariusz
Offline

R.T

Aktywny

  • Posty: 196
  • Rejestracja: 08 maja 2016, 22:05
  • Online: 29d 15h 2m 26s
  • Pochwały: 12
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI 77 kw
  • Lokalizacja: podkarpacie

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post08 lut 2017, 22:33

Agolf6 to uczciwy i porządny gość,wszystkim polecam Adama
Offline
Awatar użytkownika

Agolf6

Gadatliwy

  • Posty: 210
  • Rejestracja: 07 lip 2013, 10:19
  • Online: 18d 23h 12m 25s
  • Pochwały: 13
  • Auto: Vw Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Sanok

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post18 mar 2017, 15:11

karol57 - polecam kolegę, bardzo szybka wysyłka.
Już zrobione: zmiana BCM, xenon led, oświetlenie drzwi, kierownica na multi, lusterka elektryczne, montaż SET, ciemne szyby, radio Blaupunkt Philadelphia 835, webasto, licznik na GTI premium, kamera cofania, nowy CAN, hamulce GTI 312/282, LA, zespół kolumny kierowniczej na 5K. koła 17 i TPMS, CLIMATRONIC :)
Offline

Olek293

Sympatyk

  • Posty: 65
  • Rejestracja: 11 lut 2014, 17:08
  • Online: 4d 12h 55m 47s
  • Auto: VW Tiguan mk1 2009
  • Silnik: 2.0 TDI CR 180ps 4x4
  • Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post17 kwie 2017, 16:11

Z przykrością, ale ostrzegam przed dogadywaniem się z jednym z Adminów/Modów mianowicie BRUNO55. Byliśmy umówieni co do sprzedaży kół przed świętami, specjalnie trzymałem te koła dla w/w użytkownika, kiedy zadzwoniłem żeby umówić termin sprzedaży dowiedziałem się, że "jednak się nie wyrobi". Z mojego punktu widzenia bardzo słabe, a ja zostałem z kołami na Święta (w międzyczasie miałem kupców, ale chciałem być lojalny wobec Kolego z 4um).
Offline
Awatar użytkownika

BRUNO55

Senior Moderator

  • Posty: 1129
  • Rejestracja: 20 mar 2016, 08:15
  • Online: 49d 14h 58m 42s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW GOLF VII Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 103 KW CHPA
  • Lokalizacja: CRY

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post17 kwie 2017, 16:29

Olek293 pisze:Z przykrością, ale ostrzegam przed dogadywaniem się z jednym z Adminów/Modów mianowicie BRUNO55. Byliśmy umówieni co do sprzedaży kół przed świętami, specjalnie trzymałem te koła dla w/w użytkownika, kiedy zadzwoniłem żeby umówić termin sprzedaży dowiedziałem się, że "jednak się nie wyrobi". Z mojego punktu widzenia bardzo słabe, a ja zostałem z kołami na Święta (w międzyczasie miałem kupców, ale chciałem być lojalny wobec Kolego z 4um).

Dziękuję kolego za taką opinię. Zapomniałeś dopisać że od samego początku nie byliśmy umówieni na 100% na tą transakcję. Sam nie wiedziałeś kiedy będziesz w domu a ja nigdy ani nie nalegałem ani nie potwierdzałem kupna wręcz przeciwnie mówiłem że muszą się wyjaśnić moje sprawy i że nie ma ciśnienia a jak bedzię ktoś inny chętny to proszę sprzedawać.
Oczekuję sprostowania opini.
Obrazek
Alkohol niszczy skórę - głównie na kolanach i łokciach..
Offline

Olek293

Sympatyk

  • Posty: 65
  • Rejestracja: 11 lut 2014, 17:08
  • Online: 4d 12h 55m 47s
  • Auto: VW Tiguan mk1 2009
  • Silnik: 2.0 TDI CR 180ps 4x4
  • Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post17 kwie 2017, 16:33

Byliśmy umówieni na zakup z mojego punktu widzenia, a swoją obecność w domu uzależniałem od Twojej chęci zakupu, bo nie robiło mi to czy zjadę czy też nie. W połowie tego czasu okazało się, że trzeba czekać na fundusze, które miały być przed Świętami i miałem trzymać ten zestaw za określoną kwotę, czyż nie? Więc trzymałem, a przed Świętami zrezygnowałeś. Tak ja to widzę ;)

I wydaje mi się, że kogoś prosi się o trzymanie towaru jeśli chce się kupić na 100%...
Offline

Olek293

Sympatyk

  • Posty: 65
  • Rejestracja: 11 lut 2014, 17:08
  • Online: 4d 12h 55m 47s
  • Auto: VW Tiguan mk1 2009
  • Silnik: 2.0 TDI CR 180ps 4x4
  • Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post17 kwie 2017, 16:40

Olek293 pisze:Byliśmy umówieni na zakup z mojego punktu widzenia, a swoją obecność w domu uzależniałem od Twojej chęci zakupu, bo nie robiło mi to czy zjadę czy też nie. W połowie tego czasu okazało się, że trzeba czekać na fundusze, które miały być przed Świętami i miałem trzymać ten zestaw za określoną kwotę, czyż nie? Więc trzymałem, a przed Świętami zrezygnowałeś. Tak ja to widzę ;)

I wydaje mi się, że kogoś prosi się o trzymanie towaru jeśli chce się kupić na 100%...



I tak, usłyszałem, że mogę sprzedać komuś innemu te koła w czasie ostatniej rozmowy, po tym jak już je trzymałem jakiś czas. Stąd moje niezadowolenie.
Offline
Awatar użytkownika

BRUNO55

Senior Moderator

  • Posty: 1129
  • Rejestracja: 20 mar 2016, 08:15
  • Online: 49d 14h 58m 42s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW GOLF VII Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 103 KW CHPA
  • Lokalizacja: CRY

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post17 kwie 2017, 16:45

To jest Twoje zdanie a ja i tak miałem prawo zrezygnować bo ani Cię nie okradłem ani nie oszukałem a Ty kolego nie napinaj się - wyluzuj.
Obrazek
Alkohol niszczy skórę - głównie na kolanach i łokciach..
Offline

Olek293

Sympatyk

  • Posty: 65
  • Rejestracja: 11 lut 2014, 17:08
  • Online: 4d 12h 55m 47s
  • Auto: VW Tiguan mk1 2009
  • Silnik: 2.0 TDI CR 180ps 4x4
  • Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post18 kwie 2017, 18:25

No pewnie, że mogłeś. Przestrzegam innych, że nie warto odkładać czekać i umawiać się w jakikolwiek sposób, żeby nie musieli się "napinać", tylko mogli wyluzować ;) .
Offline
Awatar użytkownika

glodek

Sympatyk

  • Posty: 95
  • Rejestracja: 18 paź 2013, 09:18
  • Online: 11d 9h 30m 3s
  • Pochwały: 5
  • Auto: VW
  • Silnik: BXE 1.9
  • Lokalizacja: WLKP

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post18 kwie 2017, 20:24

[...ciach...]
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2017, 21:32 przez Almighty, łącznie zmieniany 2 razy
Powód: Sprawy związane z innym forum proszę wyjaśniać na tym innym forum. Dziękuję
Offline
Awatar użytkownika

ryba113

VIP

  • Posty: 792
  • Rejestracja: 11 lip 2014, 06:14
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 68d 16h 54m 22s
  • Pochwały: 13
  • Auto: VW Golf 6 Bifuel
  • Silnik: BGU 1.6 74 kW
  • Lokalizacja: CT NO EL

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post18 kwie 2017, 21:10

A ja to widzę tak: póki nie trzyma się pieniążków w ręce za towar, to nadal jest na sprzedaż. Nie jednokrotnie znalazłem się w podobnej sytuacji i ktoś sprzątnął coś z przed nosa i jakoś afery nie było. Ale to tylko moje zdanie.
Offline
Awatar użytkownika

glodek

Sympatyk

  • Posty: 95
  • Rejestracja: 18 paź 2013, 09:18
  • Online: 11d 9h 30m 3s
  • Pochwały: 5
  • Auto: VW
  • Silnik: BXE 1.9
  • Lokalizacja: WLKP

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post18 kwie 2017, 21:19

ryba113 pisze:A ja to widzę tak: póki nie trzyma się pieniążków w ręce za towar, to nadal jest na sprzedaż. Nie jednokrotnie znalazłem się w podobnej sytuacji i ktoś sprzątnął coś z przed nosa i jakoś afery nie było. Ale to tylko moje zdanie.

A i tu się zgadzam w 100% - rezerwować to sobie można pokój w hotelu ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Offline

Olek293

Sympatyk

  • Posty: 65
  • Rejestracja: 11 lut 2014, 17:08
  • Online: 4d 12h 55m 47s
  • Auto: VW Tiguan mk1 2009
  • Silnik: 2.0 TDI CR 180ps 4x4
  • Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post18 kwie 2017, 22:37

Pewnie, macie rację. Podchodzę do tego chyba zbyt staroświecko. W końcu "żyję w kraju (...)"

Ja już naświetliłem jak to wyglądało z mojej strony. Jest 4um, umożliwia feedback to zostawiam. Z mojego punktu widzenia z w/w Użytkownikiem nie warto się dogadywać i nic nie jest pewne, póki nie ma się pieniędzy w łapie, co dla mnie jest raczej patologiczne (ze względu na Społeczność 4um, i dobre wychowanie).
Offline

4fi

Sympatyk

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 08 lut 2016, 21:37
  • Online: 5d 11h 50m 9s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0TDI
  • Lokalizacja: Kolno

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post20 kwie 2017, 07:24

ja natomiast jestem zwolennikiem podejścia Olek293 i za nim obstanę.

dlaczego? a no bo wczoraj przyszedł do mnie panel klimatyzacji, który wystawił na forumowej giełdzie Karol57. I zrobiłem taką zagrywkę, czyli "stary, przytrzymaj mi panel, bo jestem spłukany, a wziąłbym go od Cb". Było to niespełna miesiąc temu. Karol w tym wypadku zaryzykował, tak jak Olek, i zaufał obcemu kolesiowi tylko dlatego, bo znają się z forum. Tylko dlatego, bo uważa, że 4fum powinno zrzeszać pasjonatów, miłośników i ludzi o dobrych intencjach. Każdy chce zarobić, proste. Ale nie przekładajmy pewnych wartości - kasa to tylko kasa. Co nam z portfela wypełnionego zielonymi jak nie będziemy mieli szczerych ludzi, z którymi będziemy mogli je wydawać?

Reasumując, bo przy okazji wyraziłem swoją opinię na temat w/w sytuacji, a przylazłem tu Karola obsmarować. Panel trzymał dla mnie przez miecha, paczka elegancko zapakowana, prośba od sprzedającego o info jak towar dojdzie i czy wszystko się zgadza. Bez obaw i z czystym sumieniem polecam użytkownika Karol57
Offline
Awatar użytkownika

BRUNO55

Senior Moderator

  • Posty: 1129
  • Rejestracja: 20 mar 2016, 08:15
  • Online: 49d 14h 58m 42s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW GOLF VII Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 103 KW CHPA
  • Lokalizacja: CRY

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post22 kwie 2017, 16:12

4fi pisze:
dlaczego? a no bo wczoraj przyszedł do mnie panel klimatyzacji, który wystawił na forumowej giełdzie Karol57. I zrobiłem taką zagrywkę, czyli "stary, przytrzymaj mi panel, bo jestem spłukany, a wziąłbym go od Cb". Było to niespełna miesiąc temu. Karol w tym wypadku zaryzykował, tak jak Olek, i zaufał obcemu kolesiowi tylko dlatego, bo znają się z forum.

Tylko nie dodałeś że wpłaciłeś 100 zł zaliczki za te ryzyko i Karol57 czekał a Ty aby stówki nie stracić po miesiącu wpłaciłeś resztę i dostałeś panel.
Obrazek
Alkohol niszczy skórę - głównie na kolanach i łokciach..
Offline
Awatar użytkownika

Agolf6

Gadatliwy

  • Posty: 210
  • Rejestracja: 07 lip 2013, 10:19
  • Online: 18d 23h 12m 25s
  • Pochwały: 13
  • Auto: Vw Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Sanok

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post23 kwie 2017, 23:17

tberent - polecam kolegę, bardzo szybka wysyłka
Już zrobione: zmiana BCM, xenon led, oświetlenie drzwi, kierownica na multi, lusterka elektryczne, montaż SET, ciemne szyby, radio Blaupunkt Philadelphia 835, webasto, licznik na GTI premium, kamera cofania, nowy CAN, hamulce GTI 312/282, LA, zespół kolumny kierowniczej na 5K. koła 17 i TPMS, CLIMATRONIC :)
Offline

zarzyk

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 02 lut 2016, 23:09
  • Online: 2d 4h 4m 52s
  • Auto: VW Golf GTi 6
  • Silnik: 2.0 TSi
  • Lokalizacja: slask

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post18 maja 2017, 07:10

Polecam karol57 .
Panel climatronica wysłał bardzo szybko a co najważniejsze wszystko było sprawne i zgodne z opisem.
Offline
Awatar użytkownika

WuBu

Stały Bywalec

  • Posty: 322
  • Rejestracja: 07 maja 2016, 21:21
  • Online: 16d 23h 46m 4s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf VII GTD
  • Silnik: CUNA 184 KM TDi
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post18 maja 2017, 21:07

Witam...
Polecam forumowicza i wspaniałego rzetelnego człowieka, jakim jest "karol57" !!!
Kupiłem od niego lusterko fotochromatyczne zewnętrzne, a także wentęrzne. Produkt zgodny z informacja, wysyłka wzorowa i natychmiastowa, cena "normalna" !
Zadowolenie w 100%.
Polecam!!!
Offline

kocur

Nieśmiały

  • Posty: 26
  • Rejestracja: 26 kwie 2017, 12:57
  • Online: 3d 47m 56s
  • Auto: r20
  • Silnik: 2.0 cdlf
  • Lokalizacja: mazowieckie

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post24 maja 2017, 20:40

Bardzo polecam karol57 i andrzej4286 świetny kontakt wszystko dogadane jak należy i towar pierwsza klasa :)
Offline

marcinb1

Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 08 lut 2016, 09:41
  • Online: 4d 8h 8m 33s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI CAYC
  • Lokalizacja: Gdansk

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post29 maja 2017, 11:08

Polecam użytkownika tajpej. Błyskawiczna wysyłka, towar 100% zgodny z opisem.
Offline
Awatar użytkownika

kamjan92

Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 07 sty 2017, 11:37
  • Online: 4d 17h 16m 32s
  • Auto: VW GOLF VI STYLE
  • Silnik: 1.6 TDI CAYC
  • Lokalizacja: KOL

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post15 cze 2017, 17:02

Witam.
Z czystym sumieniem polecam użytkownika: sslawek77 .
Kabel śmiga aż miło ;)
Offline

kocur

Nieśmiały

  • Posty: 26
  • Rejestracja: 26 kwie 2017, 12:57
  • Online: 3d 47m 56s
  • Auto: r20
  • Silnik: 2.0 cdlf
  • Lokalizacja: mazowieckie

Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika

Post28 cze 2017, 11:05

Kami85 polecam bardzo. Poza samą transakcją trzymał kontakt do końca żeby wszystko uruchomić jak należy, sam bez żadnych pytań starał się bardzo pomóc
PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprzedam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości